Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Ráca: no to bys měl, ono udávat a bonzovat není jen tak....to chce píli a dost podlejzavosti...no myslím že s tebou moc práce nebude :smich::smich:

to nebude....leštění klik zvladám na vybornou!!! a jiny metody se od tebe rad přiučim!!!... :smich:

se tam můžeme sjet...a něco užrat kibimu z ledničky.... :smich:

to je napad ......zrovna mam hlad jako prase a herečka v práci....to vypada se mnou bídně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to zní fér, jen já bych si asi od tebe tu housku podnou rukama co se chvilku před tím hrabaly ve WCku asi nevzal :smich: ale budíš ti přáno, mám teda Standisovi písnout ať ti udělí funkci: Svačinář a WC referent? :palec2:

ráca: ahoj ahoj Jindro, no mi by sme se zase těšili na tu defenestraci co by brzy po tvym povýšení zaručeně přišla :plol

Mára: :smich: no nekup to...jak je akce, tak taky neznám bratra :smich:

jasná věc zařiď to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráca: ty si hovno lidumil...normálka narveš psovi do huby nádivku a jabko a prdenš ho do trouby - předehřátá na 230°C :palec2::smich:

OK Evers je "svačinář"....hmmm WC koordinátor, někoho koho nemáme rádi - souhlas :palec2: ráca?....Marku domluvíme se až tu Ráca nebude, to bude víc křivácký - víc dle našeho svědomí lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráca: ty si hovno lidumil...normálka narveš psovi do huby nádivku a jabko a prdenš ho do trouby - předehřátá na 230°C :palec2::smich:

OK Evers je "svačinář"....hmmm WC koordinátor, někoho koho nemáme rádi - souhlas :palec2: ráca?....Marku domluvíme se až tu Ráca nebude, to bude víc křivácký - víc dle našeho svědomí lol

beru s Tebou se super domluva :palec2: ...musím někdy přijet do Kadaňky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...