Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Kucí klíd džunda zustane doma,bohužel mi za něj nikdo ty peníze nedá a na vykup protiučtem my nabídly něco kolem 70ti a až by to vyděly tak určo ještě míň.Přece jenom junior.Měl jsem v pácu lehce piclou FII za 95tis + oprava tak 20tis svépomocí,ale nadám těch 95 dohromady i kdybych se posr.l.A na kola sem tu našel kupce tak si spravím chuť novejma kolečkama ať má džunda radost.Furt pošilhávám po RS alu,ale 16 bez posilovače a bez snížení nejni to pravé ořechové tak jsem si sehnal zase 14tky,ale RS hodně připomynající.Doufám,že mi neprodaj,protože nebudu riskovat,že se moje alu neprodaj a já pak odjezdím zbytek sezony na plecháčích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nazdar :)

tak sa mi podarilo nejak potajomky dostat na net. mi dnes volali zo skodovky ze mam auto "hotove" ze za tie dva dni co to tam mali im to ani raz nespravilo to co mne....vysoke otacky postudenom starte a strata vykonu...tak ma celkom vyotocili...ze sw je najnovsi atd atd...no tak som zvedavy ze co ked si pre to poobede pojdem...nervy mi spravili hovada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí klíd džunda zustane doma,bohužel mi za něj nikdo ty peníze nedá a na vykup protiučtem my nabídly něco kolem 70ti a až by to vyděly tak určo ještě míň.Přece jenom junior.Měl jsem v pácu lehce piclou FII za 95tis + oprava tak 20tis svépomocí,ale nadám těch 95 dohromady i kdybych se posr.l.A na kola sem tu našel kupce tak si spravím chuť novejma kolečkama ať má džunda radost.Furt pošilhávám po RS alu,ale 16 bez posilovače a bez snížení nejni to pravé ořechové tak jsem si sehnal zase 14tky,ale RS hodně připomynající.Doufám,že mi neprodaj,protože nebudu riskovat,že se moje alu neprodaj a já pak odjezdím zbytek sezony na plecháčích.

tak kup aspoň 15"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...