Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

jinak Libore ty Seika jsou moc pěkný,ale atakuješ už hranici s tou částkou hodinky swiss made jako třeba Certina

to je pravda, ale vzhledově vypadaj zajímavě. Budu kupovat příští měsíc nejspíš, tak mám ještě na výběr chvilku čas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco k tomu Eco Drive

Jedinečný systém pohonu ECO-DRIVE vyvinutý firmou CITIZEN v sobě spojuje nejvyšší ekonomické,ekologické a estetické nároky.

Konec výměn baterií.ECO-DRIVE mění sluneční, nebo umělé světlo v čistou energii.Rozběh již po jedné minutě osvitu, rezerva chodu až 500dní.

Ekologický a zároveň levný pohon, protože používá základní přírodní zdroj - světlo.Ekologický, protože nezatěžuje přírodu odpady z

vypotřebovaných baterií a levný, protože nemusíte platit za výměny baterií.

Světlo prochází speciálním číselníkem a vysoce citlivým solárním článkem, je přeměněno na elektrickou energii,

která je ukládána do miniaturního akumulátoru a podle potřeby potom pohání quartzový stroj hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodináři já se z Vás :w00t1:

Teď jsem tam měl chvilku 195/55/15 a už se mi to na to prdítko zdá moc,ony ani ty 185/55/15 nejsou zas tak uzky a bez posilovače zbytečná zátěž už nejsem nejmladší olové.

já mám zimní 195/50/15 a v poho,neboj se toho,bude to vypadat mnohem líp jak tam nebude tolik gumy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco k tomu Eco Drive

Jedinečný systém pohonu ECO-DRIVE vyvinutý firmou CITIZEN v sobě spojuje nejvyšší ekonomické,ekologické a estetické nároky.

Konec výměn baterií.ECO-DRIVE mění sluneční, nebo umělé světlo v čistou energii.Rozběh již po jedné minutě osvitu, rezerva chodu až 500dní.

Ekologický a zároveň levný pohon, protože používá základní přírodní zdroj - světlo.Ekologický, protože nezatěžuje přírodu odpady z

vypotřebovaných baterií a levný, protože nemusíte platit za výměny baterií.

Světlo prochází speciálním číselníkem a vysoce citlivým solárním článkem, je přeměněno na elektrickou energii,

která je ukládána do miniaturního akumulátoru a podle potřeby potom pohání quartzový stroj hodinek.

To je docela zajímavý a hlavně praktický :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodináři já se z Vás :w00t1:

Teď jsem tam měl chvilku 195/55/15 a už se mi to na to prdítko zdá moc,ony ani ty 185/55/15 nejsou zas tak uzky a bez posilovače zbytečná zátěž už nejsem nejmladší olové.

to je fakt Vlasto, ale zas to na nich vypadá líp :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...