Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Čauky díkes za link na narazník,ale nejsou nejsou nejsou a nebudou náš stát se rozhodl šetřit a protože sme blbý a máme dvě děti hned po sobě a hlavně blbou barvu tak narozením druhé už první nemá na nic nárok a druhá po 10 měsících už vlastně taky nic nepotřebuje a tak nám zkrouhli 7600 na 3800 což prej dvěma dětem a mámě stačí.A aby toho nebylo málo tak jako statní zaměstnanec mám taky furu peněz tak si stát vzal 10% což mne od ledna dostalo do nelehké fin.situace.Nebrečim žiju. Takže autí je teď to posledni kdo něco dostane. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky díkes za link na narazník,ale nejsou nejsou nejsou a nebudou náš stát se rozhodl šetřit a protože sme blbý a máme dvě děti hned po sobě a hlavně blbou barvu tak narozením druhé už první nemá na nic nárok a druhá po 10 měsících už vlastně taky nic nepotřebuje a tak nám zkrouhli 7600 na 3800 což prej dvěma dětem a mámě stačí.A aby toho nebylo málo tak jako statní zaměstnanec mám taky furu peněz tak si stát vzal 10% což mne od ledna dostalo do nelehké fin.situace.Nebrečim žiju. Takže autí je teď to posledni kdo něco dostane. ;)

v poho a chápu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar co bude dnes k obědu,ja dělam domaci gulašovku a pimprdlák jak se to presne jmenuje to nevim,ale jsou to vařené nastrouhane brambory obalene v mouce a pečené v troubě na tuku ja pridávam ješte salámek a tohle mam od mala strašně rád vlastně cela nase rozvětvená rodina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...