Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

to já byl jednou chlastat s kámošem a se ségrou a tý jsme řekli, že bude s náma držet krok a držela, akorát jsme šli domu 1 km a šli jsme ho skoro 4 hodiny a mě povalil i klacík co byl píchnutej v zemi a nemohl jsem překročit

:smich: dobrýý :smich:

ráca: popravdě jsem si to nikdy nekontroloval, já to beru všema světovýma stranama :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jedna moje kámoška je dobrej notor...se v hospodě vsadila že nás přepije ve dvojboji: pivo a pak tvrdej...v pivech drželo krok do 10...ale ve tvrdým vypila půl litr vodky a odešla po svých...ani nevím kdo vlastně vyhrál..asi všichni co to přežili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo ted sem taky zodpovědnej ale dřiv sem se picnul na zabavě sednul do skoda 120ls a uhaněl dom....pak si rano člověk uvědomí jakej je kokot......ty vole to mě překecal tenkrat kamoš řika ty voooleee dej si jedno zapařime ja tě pak vyvedu z města vim kde nestavěj...no ja sem neodolal tak sem si trochu dal ...po akci sedmem do auta prvni zatačka a naved mě těsně před hlidku.....tak sem otočil a rozdivočel škodověnku a uhaněl pryč a oni za mnou !!!! no schoval sem se na parkovišti u jedny komančsky fabriky zalehli sme na sedačky a policajti projeli takže to dopadlo dobře....od ty doby nechlastam když řidím .... no ale to mi bylo 18 a to už je skoro 12let

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem slavili Silvestra s kámošema na horách a zůstal jsem s kámošem sám v kuchyni, tak nás nenapadlo nic jinýho, že si dáme panáka, než se všichni vrátí a půjdeme na půlnoc, tak jsem si dali asi půl flašky a pak pro nás přišli, že je půlnoc, tak jsme se vypotáceli z chalupy, napil jsem se šáňa a mám do rána malinkatý okno,. ale ráno jsem se probudil s bolí na hlavě, ale jinak cajk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jedna moje kámoška je dobrej notor...se v hospodě vsadila že nás přepije ve dvojboji: pivo a pak tvrdej...v pivech drželo krok do 10...ale ve tvrdým vypila půl litr vodky a odešla po svých...ani nevím kdo vlastně vyhrál..asi všichni co to přežili...

tak to já taky chlastám pivo, ale jak se začíná tvrdej, končím s pivem a jedu jen ve tvrdým a to občas neznám bratra, ael musí mi to pěkně sednou, jinak to stojí za pěknou dlouhou procházku domu, protože mám chůzi malinko volnější, ale jinak je pohoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo ted sem taky zodpovědnej ale dřiv sem se picnul na zabavě sednul do skoda 120ls a uhaněl dom....pak si rano člověk uvědomí jakej je kokot......ty vole to mě překecal tenkrat kamoš řika ty voooleee dej si jedno zapařime ja tě pak vyvedu z města vim kde nestavěj...no ja sem neodolal tak sem si trochu dal ...po akci sedmem do auta prvni zatačka a naved mě těsně před hlidku.....tak sem otočil a rozdivočel škodověnku a uhaněl pryč a oni za mnou !!!! no schoval sem se na parkovišti u jedny komančsky fabriky zalehli sme na sedačky a policajti projeli takže to dopadlo dobře....od ty doby nechlastam když řidím .... no ale to mi bylo 18 a to už je skoro 12let

tak tohle jsem taky jednou udělal, že jsem sednul po 4 pivech do auta a jel jsem k babičce, bylo to jen 8 km po vesnický silnici, ale už nikdy více. když piju, tak piju a když řídím, tam max 1 malý a pak už jen limo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se nechlubim je to odsrašujici připad!!!! stydim se za to a vim že sem bejval kokot ale je to pryč od těch dob do putyky autem nejezdim....

nene specialitka vlastni tězce vytrenovanej postup jak nejlip usnout.....při maly opici stač lehnout a jednu ruku na zem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...