Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

My už doma nekrmíme,jednou dvakrát do roka koupíme celé prasátko právě u tohoto JZD a doma se dělá normální zabijačka akunrát prasátko už je kaput od jezedáků,ale je komplet střeva mozek krev,přijedem hodíme do favorita a za 15min už doma visí.Maso tak z 70% jde vyudit něco se sežere hned a něco do mrazáku.

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi kdyby jsme věděli co všechno sežerem(pardon)tak umřem hlady.

priatelia, pripomenuli ste mi story ako som pred tyzdnom kupoval mrazene kuracie prsia... hovorim si cena ok 3,60 za kilo, ciarovy kod zacinal 858 alebo 859 - ceske alebo slovenske- super, moze byt, ziadny smejd to urcite nebude.

doma nasadim optiku a citam to milimetrove pismo: vyrobene v brazili

tak, toto je eurovrazda!!

co vam budem hovorit: slizke, vodnate, riedke maso... mal som chut hodit to za psom, uz do toho obchodu viac nejdem.

btw, u nas sa tiez sunka pacuje v slanom korenenom naleve, hodim to vyudit buduci tyzden. kupili sme polovicu prasata, su tlacenky v mrazaku, jelitka, klobaska je uz vyudena ... vsetko je :kol-28: to je ine zradlo nez kura z brazilie :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ma este napadlo, ze z coho asi vyrabaju kuraciu sunku, ked napr.debrecinka stoji v akcii 5, bez akcie 6 za kilo, ale ceske/slovenske kuracie prsia su v obchode za 5 az 6 za kilo. mozno zo stehien, neviem. ale skor mi to vychadza na ten brazilsky dovoz. cim dalej, tym viac zacina platit, ze nemas istotu co zeries, pokym nezeries to, co si doma nevychovas a nevypestujes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za poslední tři dny jsem měl par toustu a zelí sw třema knedlema,od středy mám 39teploty a nechtělo to za nic dolu,držku samej opar,ale dnes už jsem na 37mi a tak jsem dělal gulášek páč zbytek rodiny je na tom stejně jenom ty teploty měli menší a kratší a jelikož u oběda nijak neremcali tak jim asi chutnal.(anebo jim je tak na chovno,že jim je jedno co žerou(papaj))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...