Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Ja vim...reknu ti to takhle, proti polakum za hranicema nic nemam, ale co nemusim je popolstovani nazvu v CR - to je na me uz moc! Chapu ze kdysi tady byli, ale hold doba je jina, musime to brat tak, jak je to ted. To bychom pak mohli predat zpet i Sudety..ale to je na delsi povidani :)

U me se skolou to je slozitejsi :) Bc. mam jako Informatik, pak jsem zjistil, ze auta jsou moje laska a pro navazujici studium jsem si vybral Automobilovou elektroniku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a tak to by ses u nas hytnul ;) sice s atama nemame nic společnycho ,ale elektronika by šla ;) co do těch napisu , tak mame podobny nazor ,podle mně jsou to zybtečně vyhozene penize ktere by určitě šly investovat lip ;) a co se tyče sudetu a tak , tak ve sve době tak asi před pulrokem naš milovany europoslanec Ransdorf řekl žeby polsko mělo vratit zabrane uzemi po druhe světove valce , jednalo se cca o 50 km čtverečnich někde v krkonošich ... Buzek pohotobě odpověděl že pokud by se jednalo jen o něj tak strašně rad ,ale pod podminkou že česko musi vratit uzemi zabrane v 1920 roce. No řekněmem to tak , že od te doby ma v europarlamentu mlčet :D ... nasmal jsem se v te době jak maly :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dobre ;) Nektere vyrazy bych si musel ale hodit do google translator :D

Co se tyce znacek, tak presne tak ;) Treba se mi libi ta cyklotrasa do Polska, to je dobry napad. Dost casto jezdim na kole pres Zavadu do Polska, kousek za hranicema mame rodinu, tak to tam trosku znam a najedem minimalne 30km :)

Tak nekteri rychleji mluvi, nez mysli, to je pak problem a nechapu ze se takovi lidi dostanou do tak vrcholne politiky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten mluvil až moc rychle :D , ale nak se to ututlalo :D ja bych je všehny propustil ,najal čivavy a hnedka by se nam žilo lip :D ... jo tak tu cyklotrasu jsem skoušel taky , Těšín -Karvina pak na zavadu a po polsku jezdi moc dobře ;) ... takže nejsem sam co ma rodinu v polsku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My mame v Godowe a v Polskem Tesine ;)

Ja jezdim jen v okoli, kam pak vede dal? To je porad po valu Olzy?

Mame podobny nazor na politickou situaci :) Jen ja bych vsechny vahazel, dal tam odborniky, co jsou vlastenci a zalezi jim na teto zemi - ovsem problem je v tom, ze takovych je tak malo, ze by jsi nezaplnil ani jednu radu ve snemovne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No samozrejme, me prece :D Je treba delat obrovske cistky...reformy jsou na h*vno, kdyz je cela ta pakaz zkorumpovana...jak ja rikam, smysl reforem je stejny, jak kupovat do auta cinskeco nejlevnejsi dily a lit tam predrazeny benzin. Nakonec to vyje podstatne draz a jeste se to casem cele posere ;)

Nene ja myslim cyklostezku na Bohumin a dal ;)

Kdybych mel popsat dalsi predky, tak ti sahaji na slovensko a madarsko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua ,nejsme my rodina ? Pradedecek byl zo slovenska a prababka z madarska :D jj na bohumin to jde furt po valu až k hranicim ,a max jsem dojel až na spoj s odrou ,pak už jsem se otočil a směr domu :D

Pěkně jsme Ti to tam zaspamovali ;) jinak ja taham net přes mobil ,ale po celym byte wifi , bez toho bych se neobešel :D

Marku Tebe bych i volil , když už tak volit mlade :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze si hodne rozumime, takze bych se ani nedivil, kdyby jsme meli stejne koreny :D

V sobotu jedu smer Poslko po valu na ten jejich hrad se podivat ;)

No uplni spameri z nas :D V mobilu mam taky internet, ale doma jsem si rozvedl internet pres wifi routery vsude tam, kam je treba...to vis ajtak se nezapre :D

Dekuji za tvuj hlas :D Je mi jasne, ze neco se udelat musi a pokud, tak poradna cistka...ovsem dostat se tam nikdy nedostanu abych neco menil, takze to tu bude stejna sracka :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uznej ,že prostě až do smrti budem v prdeli a bude jen a jen huř :D

Ty na ktery hrad ? :D

ja mam v služebnim neomezeny tudiž ho použivam i jako wifi router , a jsem pak všude online ;)

Marku pokud maš v rodině nake Pribuly, Zahraje, Glace anebo Branne tak jsme rodina :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele vy dva nechcete jít do pošty pro tebe,že by sme daly odstranit zeď ne kurňa.

Hezky večer.ikdyž u mne pracovní,zejtra jedu na STK tak se necham od džundy překvapit jak na tom je.

P:S taky mám prababi z madarska akunrát praděda byl z jugoslávie tak to asi příbuzný nebudem kurňa ja bych šel do pošty hned svama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo u mne se to docela sešlo z prarodiču vzešel děda ten byl jugoslávec babi byla němka a z tátovo strany zase čistokrevnej čech takže já jsem mezinárodní a evropan,možná kdyby uměl praděda pořádně plavat tak moh přeplavat do italie a byl jsem dnes ital,ale třeba parpraděda přeplaval z italie do chorvatska takže vlastně ital jsem. :kol-28: :kol-28: :kol-28:

Džunda už má obě očička vyměněné radost podívat,dnes dostal ještě pořádnou sprchu tak ho pak někde blejsnu a foto dodám k sobě do tematu,akunrád doufám,že nastzartuju fotak mám sice olympus,ale už veterána a nějak se mu už nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak piše Vlasta hodně mezinarodně :D však ja taky z druhe strany mam divne kořeny ,pradědeček z polske strany byl turek a prababička kazaška , takže ja už saham do azie :D

Marku se maš , tak velkou garaž bych taky rad :D ... se stavim tak ti to okouknu ;)

jinak Vlasto taky mam takoveho fotakoveho duhodce , muj mobil ma vic pixelu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když vemu co mám rád tak je to ještě větší maglajs.

itálie-pizza

francie-vínečko/bagety

čechy a neměcko-pivečko/klobásky

morava-ženský na jednu z dob studijních mi nějak nejde zabudnout a taky vinečko

A největší maglajs mám v tom koho bránit v 88jsem přísahal ČSSR v 90tym ČSFR a v93tim ČR no nejni toho na jednoho trochu moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zustal jsem u origo světel s černym rámečkem,ale ty puvodní to byla zašlá katastrofa teď se na džundu krásně kouká by jeden neřek jak to prokouklo.

Přemejšlel jsem o rozleštění a za jedno tady chtěj 650korunek nakonec jsem na aukru sehnal dvě oěkný oči za tisicovku takže cena dobrá akorád to jedno jsem musel rozebrat a dát černej rámeček.

Palce držíme to je jasný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...