Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Tak tohle bych spíš viděl na horní uložení tlumiču,taky mi to louplo při přetočení volantu a když jsem to rozebral tak chyběly kuličky v ložisku.

kloub vyzkoušíš,že dáš plnej rejd a projedeš se do kolečka někde na parkovišti a musí pravidelně klapat,pak je dobré to prohlídnout,jestli někde neškrtá čep řízení o disk kola a pokud ne tak pak kloub.

To je prave problem, tlumice, axialni loziska, horni ulozeni jsou nove. Tycky rizeni taky, cepy maji asi 5mesicu,spodni cep je starsi, ale ten by blbnul pri prejezdu nerovnosti - mam misto kde je testuju a nic :D Zkusim dneska to pravidelne klepani pri jizde dokola, diky. Ale pravidelne se zadny zvuk neozyva, je to jen takove bouchnuti, treba to zkusim natocit :) Na stabilitu to nema vliv, pri zkouseni na ceste, kdy jsem se rozjel na 100km/hod a prudce menil smer - test lozisek se nic neozvalo, auto bylo stabilni. Dela to jen pri malych rychlostech, vetsinou pri parkovani. Uz me prakticky nic nenapada, co by to mohlo byt. Musim sundat kolo a omrknout to znova.

PS: tycky stabiku jsou taky nove, gumy stabiku taky. Ozyva se to jen na strane ridice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, tak jsem zvedl auto, utahl sroub rizeni za pomoci pritelkyne - krasne hybala volantem :-D a po projeti je rizeni tvrdsi, zadna vule ani klepnuti. Napadlo me, ze by to mohlo mit vli, dokonce tomohlo byt tim. Uvidim co dal,jak se to projede poradne. Jak jsem menil tycky a cepy rizeni, tak porad tam byla vule a obcas si to kleplo...takze ted snad uz spokojen :-) Timto koncim muj off topic :-D

Uzijte si dneska krasneho pocasi, my jedem do PL :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...