Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Dobré ranko

No jelikož bodou prckové,u babičky a já nepařil už hooooodně dlouho tak mám obavy,že se mi to vymnkne a zetra ráno si budu zas nadávat proč já blbec to a tamto pil.

Takže Všem přijemne posezení u ohně a pokud budete zejtra :ble tak dobře Vám tak,protože já sem Vám to říkal.

MINISTR ZDRAVOTNICTVÍ VARUJE:

post-86-0-85007200-1335761388_thumb.jpg

post-86-0-82803500-1335761401_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není,dělám si srandu :kol-28: ale pár vylepšení je v plánu, priorita je opravit klimu,mám špatné tlakové čidlo a už začíná být celkem horko,potom podvozek a pak dodělat přední parkováky a pak se určitě ještě něco najde :D

Editováno: , autor: ADLERos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marku ... ohledně toho výrobce jsi nic nevygooglil?? Nějaké info ?? Ale ja píše jozzi ... asi bych se nebál německého výrobku ... ale ještě bych něco pohledal ...

jozzi ... nedržíto jak má ... jak jsi to dělal tou tavnou pistolí?? V nejhorším použít nějaké kvalitní lepidlo ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyztak se jeste poptam prodavajiciho ;) Ja jen kdyby nahodou to nekdo znal :)

Jestli to chces svarit, tak dej vedet u fabky jsou tapecka na dve casti, Ta plastova na par mistech prochazi druhou casti - asi 6 bodu a tam je to rozlite a zamackle. Pri rozdelani to jde odrezat,ale pak se to musi privarit znova, jinak to nebude drzet, svoje jsem zavaroval a doted ok :) Mam tapecka v cerne kozence....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by jsi mi musel rict trosicku driv, svarecku na plasty ted ma kamarad, musel bych mu napsat ;) Jooo tyhle cvocky, u FI jsou zelene :D Tak ty se daji koupit, to je pohoda, horsi ten spoj u tapecka, to nebude drzet tavnou pistoli ;)

Koukam, ze mas siroky zaber :D To je jak ja, nejdriv Informatik a pak Automobilovy elektronik :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...