Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Ja bych neco rekl o polacich, ale ono to plati bohuzel i o cesich :( Radeji nerikam nic, nestval bych se

Jinak chlapi a damo, muzete se prosim mrknout na toto video? Neco mi boucha na predku, dela to jen kdyz mam zatoceno vpravo a tocim doleva, ale musi to byt urcitou rychlosti, jinak to neudela...pripadne to udelalo, kdyz jsem mel vytocene kola a couval jsem z mostku k baraku - sjizdel jsem z kopecka. Cepy rizeni nove, tycky rizeni nove, kulak je tam asi rok, ale snad by mel byt ok, kdyz to nema zadnou vuli. Jen jedina vec, jak jsem psal o pruzine, tak na jedne strane mam napis Monroe dobre a na druhe vzhuru nohama...divim se ze to takhle slo nasadit. Myslite, ze je mozne, aby to delalo horni ulozeni? Me prijde, ze je moc tuhe a na jednom miste preskoci pruzina...

http://youtu.be/S0ZbeC8gVGE

jsem z toho nejaky zniceny :( Menil jsem tlumice, horni ulozeni a axialni loziska...ale je pravda, ze to u ridice se mi moc nezdalo...

Editováno: , autor: s-talker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobjej večír.

S-T pokud je to jako by přeskočila pružina tak by to mohlo byt horní uložení,mě to dělalo taky a při vyměně tlumiču bylo ložisko uplně suché a pár kuliček chybělo,uložení jsem promazal kuličky doplnil a je klid přři otáčení volantem nicméně občas při zatáčení a prohoupnutí auta tam ještě občas lupne,ale to dělá už od novoty.

Dnes sportovní odpoledne,dokonce jsem se dokopal a jel na rallycros do Domažlic na kole sice je to tak 10km jedna cesta,ale na mne kterej kolo nemusí tak je to na potlesk.

(přiznám dvě klobásky za celé odpoledne a dvě malké pivíčka) :kol-27:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíš až rozebereš,ale řízení bych vyloučil.

Určo pokud to máš v planu tak bych dal nižší perka,já to neudělal a po pul roce to budu rozebíat.

P.S.-zejtra asi přijdou pružinky,už se těším,mám celej tejden volno tak se bude makat na autí.

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene rizeni by to nemelo byt tak na 80% :) Jednak ten zvuk jde od tlumice a taky podle poslechu jsem priblizne urcil to ulozeni a pruzinu, nekdy je tam totiz i dozvuk, ktery na videu neni slyset...Nebo je ulozeni OK a dela to opacna pruzina, nahore je vetsi a proto z jedne strany to dela, protoze by mohla zavadit o ten lem, co je kolem horniho ulozeni na kastli...to by mozna i odpovidalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...