Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Já jo - zkusil jsem si to. Masakr. Modřiny na .... (ÚPLNĚ VŠUDE!!!) jsem měl ještě 14 dní... :D:D:D U mne to teda metrák tuku není, podle MUDry internistky ho nosím jen asi 25 kilo... Ale pády to nijak nezlehčuje.

A s tou mašinou to máme doma naprosto stejně - dokud jsem ji vozil v sajdě, ještě to zkousla. Navíc mne ještě neměla "okroužkovanýho", takže držela zobák. Pak jsem 3 roky po sobáši ne vlastní vinou sajdu rozbil a málem se přitom ocejtil sám na kolečkách - moc nechybělo a byl jsem jak Lou Fanánek Hagen. A když jsem po dalším roce a půl PN zase projevil choutky po dvou kolech a větru hvízdajícím kolem helmy, odpovědí bylo stručný a jasný: ŽÁDNÁ MOTORKA !!! A hádejte se s ženskou o mašinu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám asi 122kilo a 185cm, takže je to jakžtakž rozložený, ale o to jsou zase ty pády z větší vejšky... Ty kolejdy jsem naštěstí nemusel platit, jen jsem si je vypůjčil na zkoušku, jak to zvládnu. Během půl hodiny jsem měl jasno že pokud kolečka, tak minimálně 6J x R15 195/55 ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta moje prohlašuje, že mám auto radši než ji.

Podle toho se staví i k otvírání kohoutku na penězovodu z účtu za účelem jakýkoliv investice do autí - ona prohlašuje že do auta se má lejt akorát benzín a nic víc. Předem lituju jakýkoliv vozidlo, který by dostala do samostatný opatery...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký díry ? :D

aaaale par dir v interieru , viz moje vlakno ;) tak trošku lakuju a budu čalounit :D

Ekkare , ja s tim problemy nemam , moje mi i koupila latku na přečalouněni a loni přispěla na kola , něco letos prohlašovala na přišti sezonu je plati cela :D nebo že mi alespon koupi gumy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tyhle vyfikundace jako znaky na kobercích mne nijak neberou, ale když jsem dal v průběhu posledních 2 měsíců 7300,- za sadu novejch zimních gum, 500,- za novej olej, celkem další 300,- za výměnu (i s new filtrem), 14 dní na to 400,- za páreček zadních silentbloků dolních ramen přední nápravy a za jejich výměnu 1200,- - tak to už prohlásila, že se auto nechutně prodražuje.

Od pořízení v prosinci 2009 se přitom nic zvláštního nekupovalo. Gumy jsou nákup nejmíň na další 3 zimy a olej se musí měnit každoročně chcačky nechcačky, pokud má auto jezdit. Silentbloky jsou daň za přední nápravu z fábulije - holt už má Drobek 45 000km "na hrbu" a na nápravě to je znát, originální silentbloky už jevily známky praskání...

Jsem zvědavej co prohlásí, až na jaře "zjistím", že je potřeba nechat vyměnit vejfuck - minimálně tu část od středního tlumiče dozadu a že si k tomu hodlám zajet na výměnu do Chlumca nad Cidlinou ( http://www.laityng.cz/ :D:D:D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...