Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Tomu říkám volníčko do 7ledna to se mi stát nemuže.Se budeš nudit se budeš nudit se budeš nudit.

Kucí nemáte někdo doma ovládání stěraču se mi to nějak šprajclo předek a ostřik nejde vubec a zadní jde normálně a když zapnu ostřik předku tak se mi zapne zadní stěrač,ráno jsem stím setřel a pak už to nešlo zapnout,pojistky jsou O.K.Ještě to odpo skusím rozebrat a v nejhorším zapojit na přímo aby šlapal předek jinak budu muset zabavit polovičce Suzuki a to bude prrrrrrrrrrskat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu říkám volníčko do 7ledna to se mi stát nemuže.Se budeš nudit se budeš nudit se budeš nudit.

Kucí nemáte někdo doma ovládání stěraču se mi to nějak šprajclo předek a ostřik nejde vubec a zadní jde normálně a když zapnu ostřik předku tak se mi zapne zadní stěrač,ráno jsem stím setřel a pak už to nešlo zapnout,pojistky jsou O.K.Ještě to odpo skusím rozebrat a v nejhorším zapojit na přímo aby šlapal předek jinak budu muset zabavit polovičce Suzuki a to bude prrrrrrrrrrskat.

Suzuki jí brát nemusíš, vždyť ještě máš ČZtu :scooter:

:_icon_smich2: :_icon_smich2: :_icon_smich2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že Tě kopnu,koukni z okna jak to tam vypadá,jsem sice schopnej všeho,ale na sněhu mám ráději 4kolečka,

Stěrače nakonec opraveny,sice jsem v tom sněžení rozebral pulku předku a nakonec zjistil,že i zdánlivě zdravá pojistka je K.O.normálně to mělo drátek a až když jsem zahejbal pacičkama tak jsem viděl,že k jedný pacičce drátek nejni přiletovanej,tak to nějak na pul pouštělo štávu a šel jenom zadní stěrač ikdyž jsem měl zaplo na předek to šou věci to šou věci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My povídej, ted jsem se vrátil domů, byl jsem nechat opravit kola. :)

Trasa: Němčice - Koráb - Kdyně - Podzámčí a zpět!!!

Ten Koráb se ty lidi ne a ne naučit jezdit a snad v každým druhým rejdu si někdo dělal výlet ven.

Mě ten Koráb snad na starý kolena zase začne bavit jezdit jak za mlada!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí šikovný kuchtíci,štrudlík určo vybornej a zabijačku nebudu opravdu nebudu komentovat,to prase hotovej chudáček a vite proč protože jsem ho nemoh sežrat sááám samotinkej :kol-46:

Já dnes dělal zapečenou krkovičku s brambourem a sýrem a chutnalo to,sám jsem byl překvapenej,že už umím i něco jiného než gulášek a rajskou. :kol-27:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...