Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

No úplně nejlepší by to bylo kdyby se nemuselo ani před obědem :smich:

a nebylo by to už trošku k zamyšlení?....odpovím si: NEBYLO :smich:

k těm "cocotte minute" super kapela a výborná předělávka hitu:

Ráca: ják adaptoval?...to se nedělá kazit nám radost :D 6 máš za chvilku a vidina 3 dnů volna.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebylo by to už trošku k zamyšlení?....odpovím si: NEBYLO :smich:

k těm "cocotte minute" super kapela a výborná předělávka hitu:

Ráca: ják adaptoval?...to se nedělá kazit nám radost :D 6 máš za chvilku a vidina 3 dnů volna.... ;)

neboj já se vždycky aspon na oko necham vytočit abych neztratil kredit... :smich::smich:

koukam že si budu muset od nich něco naposlouchat slyšel jsem jen pár písníček ale čim dál tím víc je o nich slyšet....kde sou ty časy kdy sem z danem hraval hokej.....pak mam ještě spolužaka ze základky s kterym sem pařil na zx spektrum a ted hraje v ty kokotině na primě ošklivka katka hlavní roli ...lukáš hejlík...... jen já pitomec dělam v monterkach... :feve::feve::feve: ..a pazourama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ted hraje v ty kokotině na primě ošklivka katka hlavní roli ...lukáš hejlík...... jen já pitomec dělam v monterkach... :feve::feve::feve: ..a pazourama

a co z toho má?...peníze?....mladý krásný faninky co mu padaj k nohám?...luxusní auto?...luxusní byt?....tsss to je toho, ty máš přeci víc....máš "zlatý česský ručičky" :palec2::smich: ale hlavně!!!!...máš ty nejvíc nejlepší kamarády NÁS ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co z toho má?...peníze?....mladý krásný faninky co mu padaj k nohám?...luxusní auto?...luxusní byt?....tsss to je toho, ty máš přeci víc....máš "zlatý česský ručičky" :palec2::smich: ale hlavně!!!!...máš ty nejvíc nejlepší kamarády NÁS ;)

hmmm ...to sem to vyhrál... :smich::smich::smich:

tak si dej chilly papričku, nebo česnek a poslouchej toho svýho Standu Hložka :p:smich:

náhodou staník je coool 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hoši od té doby co "sám hraju" uz moc neposloucham, i kdyz v sobotu na prazskej vyber sem se dost pobavil ... p.Ministr je kakt komicka loutka :smich:

no o tom ko..tu radši ani nemluv nebo se to zvrhne zase na nějaky tema o hovnech... :smich::smich::smich: ..... tak se pochlub co hrajete

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kibi : no na tohle uz ale musis bejt hodne velkej fajnsmekr :smich:

kvalitní hudba vyžaduje kvalitní poslouchače - fajnšmekry :smich:lol nebojte lidi, tohle neposlouchám ;)

Ráca: taky nechápu...jak jsem to uslyšel, pochopil jsem pro co žít...upouštím od Kelly Familly (sbohem Angelo kol119 ) a vrhám se na ukrajinskou Katte Perry :D:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...