Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

co takhle dát téma stránek podle roku... ted je 1987 tak co se dělo zásadního u škodovky v tomto roce?

V Bolce se pomalu dojížděla výroba "šáde" a začínala se chystat linka na "fanóša". Já v květnu maturoval a v srpnu jsem dělal závěrečky v autoškole na velkou mašinu a osobák...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak konecne garnyz povesena.teda aspon ty proklate zavesy.kdyz uz tu mam tu hiltku tak jsem povesil obraz a vesak na bundy.ale pani domaci radost nema.....od rana jen drzkuje....njn jako by jste to neznali.vsude bordel :rolleyes: chtela to? ma to . :p

jo a me byli 4 roky pry jsem mel prvni lasku.jmenovala se laťka....asi vladka .. to si nepamatuju.:lol::'>

Editováno: , autor: azriel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Witam wszystkich :) .

W czwartek od Skody Polska dostałem upominek świąteczny - skrobaczkę do szyb . Oczywiście życzenia też tam były :) Miło z ich strony :). Nie wiem jak u Was . Czy Skoda Czechy Wam też wysyła małe prezenty :) .

Jak tradycja głosi to prezent przyszedł po Świętach . Winna jest poczta polska - jak zwykle :kol-32:

Ja mam cały czas 20 lat nie ważne czy to rok 1990 czy 2012 :D . Czuję się wiecznie młody :D

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dělám moda na jiným, daleko úžeji zaměřeným fóru - jsme tam celkem v 5 lidech i s adminem, ale nedovolíme si nikdo tam nejít byť i jen jeden jedinej den. Minimálně projít fórum, mrknout se na "bonzy", jestli někdo nemá nějaký stížnosti atd. A vzájemně si hlásíme předem známou neschopnost se dostavit. Takže víme že ten a ten týden nepřijde a pohlídáme si sekce navzájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...