Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

kvalitní hudba vyžaduje kvalitní poslouchače - fajnšmekry :smich:lol nebojte lidi, tohle neposlouchám ;)

Ráca: taky nechápu...jak jsem to uslyšel, pochopil jsem pro co žít...upouštím od Kelly Familly (sbohem Angelo kol119 ) a vrhám se na ukrajinskou Katte Perry :D:smich:

není uchylny si to pustit podruhy v řadě i pro kolegy v kancliku???.... :smich::smich::smich::smich:

nojo angelo mutuje a už to není ono.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není uchylny si to pustit podruhy v řadě i pro kolegy v kancliku???.... :smich::smich::smich::smich:

nojo angelo mutuje a už to není ono.. :feve:

ráca není :smich: angelo mutuje?....to byl výbornej song od tří sester :punk:

jinak pro ty co holdujou drsný Hip Hop sféře a je na ně 50 cent moc slabej čajíček http://www.youtube.com/watch?v=oNGAWIUTjbE...feature=related :smich:

Roman: Mareček tu ještě není kol5:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj ahoj!!! Co Marek láska moje? Ještě nedorazil?

Koukám, že jsi jedinej komu se po mě stýskalo, Ty můj ušáčku kol5 ....cesta do Prahy dobrá....u doktorky s malou taky pohoda...mimochodem ukradla tam paneku :smich: ..pak jsem jí vzal na letiště na "éra" ale ty jí moc nezajímali...ale běhání po odbavovací hale to jo....jeden čas jsem jí tam naháněli jako teroristu :smich: ....když jsem byl v okolí Loun-vzpomněl jsem na Racu ;) ....v Chomutově na Chomutováky a u Kadaně na KIBIHO-Jendu ;) ....Po cestě zpět nás chytla u Chmutova tak ohromná průtrž deště :help: , že ani na max stěrače jednu dobu nestíhali a na silnici tekly potoky vody...mám alespoň umytý auto :palec2:lol .....

A můžu Vám říct, že tempomat a climatronic jsou v autě k nezaplacení......v předchozí FI jsem to neměl a hlavně klimatizace znatelně chyběla <_< ..vždy jsem byl zpocenej jako kůň :horse: ...nyní nee...pohodička :rock: ...i pro malou...

P.S. OMLOUVÁM SE SLOHOVÉ CVIČENÍ :rtfm:-_-

PÁR FOTO Z LETIŠTĚ A Z ČEKÁRNY U DOKTORKY - jedna panenka chybějící ;)

post-82-1242837271_thumb.jpg

post-82-1242837294_thumb.jpg

post-82-1242837311_thumb.jpg

post-82-1242837328_thumb.jpg

post-82-1242837348_thumb.jpg

post-82-1242837363_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...