Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

No, já byl z předvčerejška na včerejšek na noční, jako na potvoru jela jen naše linka, protože zbytek má ještě odstávku, takže tam od půl jedenáctý večer až do rána nebyl žádnej "profi ještěrkář" a já musel na linku materiál z přípravny navážet sám. Hezky jsem si zabruslil s Nissanem 2,5tunkou přes celou fabriku, protože to znamenalo cca půl tuny železa nařezanýho a nakalibrovanýho na potřebný míry dovézt hodinu co hodinu z přípravny v horní části fabriky dolů do výroby a zpátky prázdný přepravní bedny (jsou samovýsypný). Samozřejmě žádná údržba, takže posyp se nekonal. S klikou jak vod kolotoče jsem všecko odvozil, nic nerozsypal ani nezůstal nikde viset, načež ráno přišli ještěrkáři ze skladu a první co začali shánět, byl někdo z údržby, aby jim šel posypat plácek před skladem, že oni potřebujou skládat kamión a že bez posypanýho placu se to nedá. Jak to tak vypadá, tak celoroční papíry na ještěrku asi neznají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...