Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Hele KIBI dneska jsem byl v práglu a jel okolo Kadaně..vzpomněl jsem si na tebe...viz str. 199 příspěvek 4975...mrkni se :)

jukl jsem...no hele máš u mne malý bezvýznamný plus :palec2: Normálně, jak píšeš že pršelo, tak u nás se v parku zatáhlo - spadlo pár kapek, ale o 200 metrů dál ani prd :) Jináč moc pěkný foto...malá je evidentně aktivní dítko :palec2: PS: co že jsi to psal o tý krádeži panenky?...vytahuju notýsek, piš pomalu :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nechtěla jí vrátit...ale co měli jich ten ještě snad 1000....kdyby něco tak to zamázneš jo... dík...

co mám zamáznout?..já něco viděl? :kuk::smich:

Romane: jako naprcanej krílík nééé...ale jako naprcanej kačer joo :smich: si pamatuju, když jsem dělal dicky kačáky a žabáky, jak jsem druhej den chodil :feve:

Marku, když už kolaboruješ, tak dobrou noc...pusa nebude :p:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co mám zamáznout?..já něco viděl? :kuk::smich:

Romane: jako naprcanej krílík nééé...ale jako naprcanej kačer joo :smich: si pamatuju, když jsem dělal dicky kačáky a žabáky, jak jsem druhej den chodil :feve:

Marku, když už kolaboruješ, tak dobrou noc...pusa nebude :p:smich:

tady je ušáčku kol5kol5kol5kol5kol5kol5kol5 je jich víc, ale zasloužíš si je... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...