Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

ráca mlč a rychle si sedni na prdel, než ti jí někdo zneužije :help: jináč tady jsi v ŠuŠu baru bar pro nejdrsnější skvadru ze škodahome :aggressive:

no však sedim pevně a ještě se držim rukou křesla...jinak vás zdravím a specialně novou uplakanou haničku.. :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no však sedim pevně a ještě se držim rukou křesla...jinak vás zdravím a specialně novou uplakanou haničku.. :smich::smich::smich:

Jindro o je sice hezký, ale skontroluj si jestli je spodek křesla kvalitní - pevnej - neprobodnutelnej :smich: nová uplakaná hanička?...kdo kdooo? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale marek dneska mával funkcí podával demisy atd...hotová tragedie... :D:D:D ... woody se do něj obul že jako vedouci má jiste mouchy já ho trochu podpořil..no znáš to bylo veselo

ale co přišel roman tak se zase zvednul a snad bude ok

Ano Roman mě podpořil a ve funkci zůstávám, žádná denise se nekoná.....tzn. dobrovolně svoje místo neopustím!!!!!!!!!!§

Jinak dobré ránko všem :palec2: .....hlavně ale Románkovi kol5 .....a je tu Bar u Modrý ústřice...nebo jak jste to nazvali vy bejcí.. :aggressive:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jéje...zase zoubky :smich::smich: , když to budeš mít OK.....to musí bej na palici tam furt chodit....

nazdaar vedoucí!!!  no ani nemluv šel jsem tam s tim že mam před sebou poslední opravu zubu a on mi udělal ještě preventivní prohlidku protože tam chodim od toho listopadu a zase něco našel...tak nevim asi pujdu provokovat do Janova ci..ny at mě to vymlatěj a bude klid.... :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...