Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

U nás sa tie natáčacie svetlá dajú objednať. Dokonca jeden čas existoval výhodný balík, Elegance Plus v ktorom tie Corner svetlá boli a pri finacovaní cez Škodovku k tomu balíku bola ešte aj zľava nejakých 700 €, čo bolo viac, ako cena toho balíka (nejakých 450 €). Vyzeralo to, ako keby sa za každú cenu potrebovali zbaviť svetlometov. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

juraj07: Jo natáčecí mám.. Denní svícení se zapíná automaticky, když máš zapnutý vypínač u pojistek.. Jak píše ASPIRE, po otočení klíče se automaticky rozsvítí... Jediní nevýhoda si myslím je, že se nesignalizuje jejich rozsvícení kontrolkou na přístrojovce a že se u nich nehlídá kontrola prasklých žárovek. Dále pak jakmile otočíš vypínačem hlavních světel, tak se vypnou..

 

e1.: To je zajímavé, u nás jdou jen k Fabii RS, Scout a Roomsteru také jen Scout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U vás je konfigurovateľnosť Fabie posledný rok dosť obmedzená. Viem, že nemáte už ani voliteľnú navigáciu a minule som ešte na niečo narazil. Jednoducho ČR berú v ŠA ako krajiny východného trhu, ako napr. Ukrajina, Rusko alebo Čína. Ak by ste neboli v EU, tak by ste nemali v ponuke ani motory TSI a TDI, a boli by ste radi ak by ste si mohli objednať 1.6 atmo. Samozrejme iba s manuálnou prevodovkou. :p:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že ten přepínač se dával jen do doby, než se začalo denní svícení umisťovat dolů vedle mlhovek. Od tý doby jsou daylights úplně automatický, rozsvěcejí se natočením motoru a zhasnou zapnutím libovolnýho jinýho osvětlení. Ten přepínač byl aktuální pro verzi, kdy se jako "denní" využívalo automaticky aktivovaný svícení normálních potkávaček bez rozsvícení palubovky. Tak to mám třeba já v MR 2008 - a jezdím s trvale vypnutým "denním svícením", protože jsem už zvyklej si rozsvěcet sám - prostě mám "kokpit-dril" před rozjezdem. Modernější auta s denníma světlama "v mlhovkách" už tuhle možnost můžou postrádat - nastartovaný auto prostě svítí ať řidič chce nebo nechce - buď denníma, nebo aspoň obrysovkama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako to vyzera??? foto je? :)

 

Jinak já ho tam mám také a denní v mlhovkách.. Přepínačem jde zapnout/vypnout automatické rozsvěcování po nastartování. Samozřejmě když se otočí vypínačem hlavních světel, denní v mlhovkách i když je zapnuté se vypne.

post-35598-0-83263400-1394638209_thumb.j

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych zase uvítal, kdyby ten vypínač byl lépe přístupný, dost často večer stávám delší dobu v autě a na někoho čekám a nepotřebuji, aby auto v noci svítilo denním vepředu. Což mi teď v zimě, kdy mám nastartováno kvůli topení dělá.. Tak jsem sem tam sundal dekl a vypínal to.

 

Ale tak když šetří na vypínači, tak to jde ještě přežít.. Víc mě štve šetření např na protihlukových výplních a pod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja vypínač na 99% nemám, môžem večer cvaknúť keď pôjdem z roboty. a to mám MR2014, tak asi kvôli tomu. tiež som to tam kedysi pozeral a hľadal a nebolo to...nevadí mi to a ani nechýba. naštartujem, svietim, v zime väčšinou som zapínal klasické stretávacie svetlá, teraz iba keď idem večer domov. ináč denné postačuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...