Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Včera se vrátil kolega z práce z dovolený...byl v SAE v Dubaji....a říkal, že to se ani nedá povědět jak to tam je suprový....že je to 100x hezčí než co ukazujou v TV...na vlatní bulvy je to prej bobáááá......a jen 6hodin letu z prahy ..lítá přímá linka....ale má tam syna...takže asi neřešil ubytování...jen letenky pro dva vč. zpáteční byly za 25 000Kč.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ráca: za mne co tak jezdím, tak rpzhodně jížní čechy - Českej Krumlov je krása a neebo sever čech - liberecko a okolí :palec2:

mára: jedny a ty samý - KRÁSNÝ ksichty...když už :smich:

tak Tvůj "ksicht" můžu vidět...do chomutova to mám kousek.....teď naposled mi nevyšel čas na sraz u Globusu...škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mára: jen za letenky do Dubaje mám v čechách takovou dovolenou, že se z toho..... :) jináč Krumlov a okolí jsem navštívil při sjíždění řeky na raftech - supr věc...a v tý hospůdce co píšeš jsem nejspíš byl, ale jen na "putovním" pivku :palec2:

hele, mi tak napadá, že by se to tu mohlo přejmenovat na: "hospoda u ráci" :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...