Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

nazdar honzooo!!!   dneska sme slušny žadny hnusy ani xxx ... tak se nemusíš bát

ahoj pane Jindra, slušný?...žádný hnus téma, ani xxx?....jsem tu správně? :kuk::smich:

certinka: no aby jsme tě neskazili, to bychom si do smrti vyčítali :D

Roman: ahoj ahoj, nestraš, měl jsem denní a jsem úplně grogy...konečně zasloužený volno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neboj myslím na to...jsem na tom býdně s časem, tak radši nic neslibuju, ale o tý dovče se na 100% ozvu a dáme spicha - musíme to vymyslet aby nás i Jindra potěšil svoou návštěvou ;)

i já????  to nevim ...marek je velkej ty seš ve vycviku z toho kouká monokl...a vyraženy zuby.... :smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neboj myslím na to...jsem na tom býdně s časem, tak radši nic neslibuju, ale o tý dovče se na 100% ozvu a dáme spicha - musíme to vymyslet aby nás i Jindra potěšil svoou návštěvou ;)

no jasně...ale myslíš že ho doma pustí :smich::smich: ale to budeš muset sehnat 2x tričko..jinak by na mě žárlil...už mám pro tebe za to pár plecháčků 12°

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani žadny sladky řeči z modrý ústřice ... taky se divim kam sem to vlez :smich::smich:

to určitě příjde, až se zas bude loučit Roman s Markem...už se přiravuju na tu záplavu sladkých slůvek :smich:

Marku: to je slovo chlapa...pryč s modrou ústřicí :palec2:

kurňa jsem si vzpoměl na "policejní akademii" super komedoška, kterou jsem viděl tak 100x a teď jsem na ní dlouho nekoukl....že by se Jenda zítra kulturně vyžil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to určitě příjde, až se zas bude loučit Roman s Markem...už se přiravuju na tu záplavu sladkých slůvek :smich:

Marku: to je slovo chlapa...pryč s modrou ústřicí :palec2:

kurňa jsem si vzpoměl na "policejní akademii" super komedoška, kterou jsem viděl tak 100x a teď jsem na ní dlouho nekoukl....že by se Jenda zítra kulturně vyžil :)

Ty woé, ty máš volno a budeš makat ...koukáním na film..s pracovní tématikou :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám držáka...a když to jinak nepůjde pomočím ti auto....

kdo ujede vyhraje...mam tak 30-40min čas než začne působyt

ZAGORKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :smich:

jasny to sem se naučil od kamaradů ze zdejšího restaurantu... :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už nežarlim ...ted se nafukuju a dělam hystericky sceny... :smich:

tak snad mi nevyšrábeš nehtama oči, když ti netrefim velikost :smich:

chlapáci s trikama na vás myslím, jen nevím kdy se dostanu do výstrojáku - je až v Ústí :feve:

Romane netrucuj, nikdo tě nezanedbává...koukej se zapojit ;) Co sport?...byl dneska? Vlastně dneska jsi dal projížďku na kole se synátorem viď ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...