Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

já vám dám sami...kontroláááá, tak šup šup žákovský, ať vám skontroluju docházku lolAhoj hospodo :)

nazdar plukovníku!!!   no tady se to rozprchlo a zustali sme tady jen s čertici sami...jak to že sem chodíš jak tomboli???

že se tu tajně slízáme vid :smich:

jj přesně....to zas bude řečí .-)))))))

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar plukovníku!!!   no tady se to rozprchlo a zustali sme tady jen s čertici sami...jak to že sem chodíš jak tomboli???

Jindro mě jsem šichty a když už byl čásek, tak jsem v tom horku doma nevydržela dělal takový ty nepochopitelný věci - sport :D

Kanec...děkuju ráco, děláš mi inage :smich:

certinka: to si piš, máte utrum, žádný prasárničky...hezky uctiví témata :D 112 nééé, to je moc stresu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra kibi já sportuju jen v zimě a nebo u ledu .-))))...ale ty musíš jako profík,

ty woe když sem dřiv mejval letní připravu tak sme potkavali na hřišti policajti jak dělaj takovy ty testy a byla prdel jak na konci ty postarší pupkáči místo běhu sotva šli .-))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra kibi já sportuju jen v zimě a nebo u ledu .-))))...ale ty musíš jako profík,

ty woe když sem dřiv mejval letní připravu tak sme potkavali na hřišti policajti jak dělaj takovy ty testy a byla prdel jak na konci ty postarší pupkáči místo běhu sotva šli .-))))))))

tak hlavně že tě alespoň nějakej sport chytá..pohyb je zdravej - si teď připadám fakt jak nějakej sporťák :D No jooo, starý pardálové to maj těžký...ale taky co by jsi čekal od chlapů kteří kolikrát nevylezou ven a jen sedí za PC a tlučou tam spisy :) Já se snažím udržovat a jako bonus mne to i baví...ale sammo s pohodou, je to koníček :)

certinka: to sem kamarád co, jsem ti prozradil rácovo jméno :p tssss já tu dlabu a navíc se mi hůř píše...mám noťase na pupku:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...