Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

ahoj  tak sešli jsme se objednál sem kolíčku a kafíčko s mlíčkem zahral sem si pár her(ktery sem jako vždy prohral) a zas jel domu za vámi....takže žádnej odvaz to nebyl

tak o odvaz přeci nejde, havní je pokecat a mít z toho dobrej pocit :palec2: jak se říká: hlavní není zůčastnit se, ale vyhrát lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žanetka na hrášku :smich::smich: ..hejčká jí nejvíc sporťák...... kol5 asi zde něco vzniká :smich::smich::smich::smich: co Ty na to KIBI....

jen se snažím bejt milej, stejně jako na vás všechny...jen mne tu každej uráží...odstrkává do koutka...kope mi do hraček kol119 a hlavně...já jsem gentleman :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen se snažím bejt milej, stejně jako na vás všechny...jen mne tu každej uráží...odstrkává do koutka...kope mi do hraček kol119 a hlavně...já jsem gentleman :p

no uvidíme až se setkáme..gentlemane.... :p:p ale já Tě mám rád...ale ne takhle :prc: to je jasný..jen takhle kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové,dnes sem k večeři udělala naloženou vepřovou panenku :p:p

to se vůbec nesmí tohle oznamovat....hlavně nééé večer :feve: dyť já z toho mám zas hlad :help: aha aha něco sežeru :p

Marku: no neboj budu tě všude pouštět dveřma, smekat klobouk :smich: čoveče vždyť já tě mám taky rád...až si z toho zpívám....když se zamiluje kůůůůň, tou koňskou láááskou :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se vůbec nesmí tohle oznamovat....hlavně nééé večer :feve: dyť já z toho mám zas hlad :help: aha aha něco sežeru :p

Marku: no neboj budu tě všude pouštět dveřma, smekat klobouk :smich: čoveče vždyť já tě mám taky rád...až si z toho zpívám....když se zamiluje kůůůůň, tou koňskou láááskou :smich:

a sakra koukam že to marek pěkně střídá...to začína smrdět nějakou veselou chorobou... :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co jakej poharek????  kibi dostal něco za účast nebo jak to je?????

prosimtě pohárek za 7dm nej Fabia a Roomster = myslím že se přihládilo 7dm aut a já byl 7dmej :smich:

prosím o trošku závisti...díky lol

hele hele a dost, dostal jsem z vás hlad a jsem línej něco kuchtit...takže studená kuchyně, jen něco malýho...asi si okoušu nechty :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...