Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

no síla....jedině přeplavat s autem na zádech..pardon na křídlech :smich:

jestli narážíš na rácu, tak nevíš která bije...ten by si auto strčil do zobáku :smich:

ráco: počkej počkej, to ty jsi mi plakal na rameni a průkazka ZTP je čistě pro tebe - nějak píšeš mylně v množným čísle :plol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli narážíš na rácu, tak nevíš která bije...ten by si auto strčil do zobáku :smich:

ráco: počkej počkej, to ty jsi mi plakal na rameni a průkazka ZTP je čistě pro tebe - nějak píšeš mylně v množným čísle :plol

to nevim kdo se včera rozpovidal o pohlavní diskriminaci??? :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nevim kdo se včera rozpovidal o pohlavní diskriminaci??? :smich::smich::smich:

no naznačil jsi a já pochopil...a navíc já mám s postiženýma soucit, tak jsem chtěl, aby jsi neprohloupil a zažádal o ty výhody ZTP :p:smich:

Evers: asi nějaká skvrna na slunci nebo nevim...je to tu nějaký divoký lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no naznačil jsi a já pochopil...a navíc já mám s postiženýma soucit, tak jsem chtěl, aby jsi neprohloupil a zažádal o ty výhody ZTP :p

tak mě přišlo že brečíš ty!  tak sem chtěl soucítit a ty takhle????  za to ti na valentyna nepošlu přáníčko.. :p:p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mě přišlo že brečíš ty!  tak sem chtěl soucítit a ty takhle????  za to ti na valentyna nepošlu přáníčko.. :p:p:p

já si říkal od koho bylo to s ptákem (tím okřídleným :D) :smich: neblázni ráco...vždyť já to tak nemyslím, jen závidím tvojí mužnost :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...