Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Tak tady rozjedu jeden pokec.

Dneska v noci asi mezi 2:15 a 2:45 byla na sídlišti v Mladé Boleslavi (na parkovišti naproti cirkusu u Plusu) slyšet hudba. Když jsem kouknul z okna, byly to nějaký 3 kluci s vytuzeným černým pažoutem 106. Asi si museli něco dokazovat, ale nemuseli to dělat takhle v noci :aggressive: .

Někdo sice zavolal městskou policii, ale ti bohužel přijížděli (s dodávkou) akorát, když ten pažout ztlumili a odjížděli. Policie tedy nic nemohla řešit a dokonce se s nimi míjeli na křižovatce.

Pokud to bude číst někdo, kdo v této lokalitě taky bydlí a v noci ho vyrušili ze zdravého spánku :) , tak to byl černý vytuzený Peugeota 106 s SPZ 9S0 6099. Sice byli daleko, ale díky blesku na foťáku se ta SPZtka rozsvítila i na cca 100m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek hošííí :) ....tak hokej včera vcelku dobrej..hlavní je výhra :palec2: .....dneska jsem si udělal čas a u myl komplet celý autíčko vč, vyluxování...kurňa to byla fuška :kuk: ...ještě že v práci mám k dispozici teplou vodu, hadici...no a moje zlatý ručičky...jinak auto je teď :prc:

To RACA: jak doma včera s hokejem..co herečka.....u nás pohoda...dvě TV..... lol ...koukám že se ještě nepřipoji KIBI...až zjistí, že je z něj nástěnkář...se asi po.ere :smich::smich::smich::smich:

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar náčelníku!!! ty ještě nevíš že se žene prutrž vid :-))))) a že mytí je zbytečný.

hele večer pohoda herečka zalehla na gauč že se bude dívat a do půl hodky chrněla pět minut před koncem se vzbudila zeptala se na stav a šla do ložnice.takže parada nikdo mi do toho nekrafal a byla pohoda.

jinak dneska do šesti zařezávam v robotě a sem už pěkně strhanej....... -_- ...... kibi se asi večer zkurturnil někde u konkurence že se tu ještě nezastavil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je hezky ale do ty garaze nez dojedeš .... ja v sobotu svištěl do chomutova a chyt sem nakladak před sebou,v dešti a nešel předjed a zasra.l mě jako dobytek.bídak jeden

joo to se mam naštěstí zásah mam zatim jen jeden a od deviti pohoda-klidek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...