Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

no už mi málem louplo......ale zvládám to...řvu na lidi s přestávkama aby mi nelouplo ještě víc...bože to je pátek......a doufám, že tady bude alespoň pohoda............jdu je zase preventivně seřvat.....

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tak, já vyžírám jejich průsery :help: a oni budou v klídku..nene.....přísnost na lid musí být! :aggressive::aggressive:

a nejsou jejich prusery zároven i tvoje????...  něco mi řika že bys nebyl tak dokonalej jak si myslim??  asi si sundám tvuj obrázek z nástěnky...a najdu si jinej idol.... :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nejsou jejich prusery zároven i tvoje????...  něco mi řika že bys nebyl tak dokonalej jak si myslim??  asi si sundám tvuj obrázek z nástěnky...a najdu si jinej idol.... :smich::smich::smich:

Ráca posílám ti na mejl moje foto :smich:

Editováno: , autor: Woody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nejsou jejich prusery zároven i tvoje????... něco mi řika že bys nebyl tak dokonalej jak si myslim?? asi si sundám tvuj obrázek z nástěnky...a najdu si jinej idol.... :smich::smich::smich:

Bohužel nemáš pravdu, vyžírám průsery za člověka, co tu není a já to po něm musel převzít...takže asi tak..ale když už jsem se Ti okoukal..dej si tam WOOĎÁKA, já se stím nějak poperu..trochu si popláču, ale překonám to...fakt... :feve::feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel nemáš pravdu, vyžírám průsery za člověka, co tu není a já to po něm musel převzít...takže asi tak..ale když už jsem se Ti okoukal..dej si tam WOOĎÁKA, já se stím nějak poperu..trochu si popláču, ale překonám to...fakt... :feve::feve:

ted si přesně jak u nás v práci jakmile je nějakej pruser tak vedouci místo aby se postavili čelem tak to hazej jeden na druhyho, z oddělení na oddělení,když to jde tak i na podřízeny ještě sem neviděl aby někdo z nich řek : sem trotl zkurvil jsem to je to moje vina kdepak je to jedna a tatáž pakáž  :smich::smich: ...  je to všude stejny.. :help::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted si přesně jak u nás v práci jakmile je nějakej pruser tak vedouci místo aby se postavili čelem tak to hazej jeden na druhyho, z oddělení na oddělení,když to jde tak i na podřízeny ještě sem neviděl aby někdo z nich řek : sem trotl zkurvil jsem to je to moje vina kdepak je to jedna a tatáž pakáž :smich::smich: ... je to všude stejny.. :help::help:

ale tady opět nemáš pravdu...ten člověk byl odejit a já to zdědil....tak to asi vyžírám po něm ne po sobě....takže moje vinna to NENÍ.....jen příklad. u VZV se měl měnit palivovej filtr při 6000mth...teď má najeto 9500 a filtr furt nevyměněnej...moje chyba podle Tebe?...to snad nee...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...