Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

já nákupy taky nesnásím...jedeme 1x za mesíc na mega nákup a pak sem tam nejaký to pecivo a tak a stejne trpím...to je: z regálu do kosíku, z kosíku na pas u pokladny z pasu do kosíku z kosíku do auta z auta domú a doma to rozházet po spajzce a lednici...no sila....

prave jsem sezral 200dkg lískovejch orískú v cokoláde :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a tak by to mělo bejt ...taky udělame nakup,ale druhej den zapoměla to pak zas tamto no ty woe...hlavně že má lísteček :-)....a sakra aby si pak nemusel ještě kvuli BMI ještě povyrust.... ;)

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marek-prave jsem sezral 200dkg lískovejch orískú v cokoláde :-) :ale chutnaly co,já včera vlastně dneska tak kolem 2h(raní) dorazil domu a lehce ojíněn jsem sežral pytlík preclíku,pulku koláče,pytlík buráku mix s kešu a na vrch protože u nás byla pouť tak ještě pytlík mandlí v cukru a spal jsem jak miminko,teda trosku funící. :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

,já včera vlastně dneska tak kolem 2h(raní) dorazil domu a lehce ojíněn jsem sežral pytlík preclíku,pulku koláče,pytlík buráku mix s kešu a na vrch protože u nás byla pouť tak ještě pytlík mandlí v cukru a spal jsem jak miminko,teda trosku funící. :kol-31:

tý jó to je výkon...nebylo Ti blbě? :kuk:

Hele to já mám kámoše, a ten přišel jednou nakulenej z hospody a měl hlad..nikde nic, tak šáhnul ve špajzce po pytlíku čipsů....no a oni to nebyly čipsy, ale žrádlo-granulky pro psa :smich::smich::smich: ....ale to mu nevadilo, páč byl jako puma :kuk: ...až ráno..kouká proč se válí na zemi a okolo něj běhá pes a něco zbírá ze země..no a to byl zbytek granulí...snědl toho cca 1,5kg :smich: ...a ještě dneska když si krkne......je to znát :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brý ráno soudruzí!!!.....dneska sem vstal opravdu levou nohou a budou pěkně nevrlej achjo ja ty svy herečce nezavidim... B)

vlasto:pruchodky sem kupoval přimo ve škodě ale už nevim kolik staly ani jaky měli číslo ani proč to sem vlastně píšu?? no zkusim prohledat etku a dam ti vedeět ale nějak

exxtra drahy to nebylo

ty jo marku t je zas humus mě je zle!!! ikdyž dřeba to nemusi bejt špatny pudu se mrknout to našemu lenochovy do misky

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...