Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Víš kdyby tak kritika byla oprávněná a ne vztažená k Vám do podniku...ale takhle...

tomuhle nerozumim "vztažená k Vám do podniku",ale i neopravněnou kritiku musí člověk na spravnym místě umět když né přijmout tak odrazit... už to neřeš ode mě se placaní po ramenou,obdivnejch pohledu ani ničeho dalšího nedočkaš... :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomuhle nerozumim "vztažená k Vám do podniku",ale i neopravněnou kritiku musí člověk na spravnym místě umět když né přijmout tak odrazit... už to neřeš ode mě se placaní po ramenou,obdivnejch pohledu ani ničeho dalšího nedočkaš... :smich::smich::smich:

To dávno vím a ani to nečekám..... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ne s pomluváním se snažíme zkoncovat....ale spoň se snažíme..jak bylo v zaměstnání?

ahoj Máro...no je mi to jasný a to "snažíme" je bráno hodně s nadhledem viď ;)lol Co ti budu povídat, měl jsem šichtu od rána do půlnoci a před půlnocí telefon a práce - no dostal jsem se dom ve 3 ráno a dneska hurá opět noční - jsem nadšenej :aggressive:

- co u tebe, zvládl jsi včerejší hektickej náročnej den s TV a formulkama? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj bando, jdu vás sem alespoň pozdravit, když už jsem s časem tak naštíru a neplním docházku :D snad jste na mne nezanevřeli....respektivě doufám že stále pomlouváte rácu a nééé mne lol

nazdar plukovníku.... poslušně hlasím že po dobu mího šmírovaní z vokna se nic uchylnyho ani mimořádnyho nestalo.. :palec2::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj Máro...no je mi to jasný a to "snažíme" je bráno hodně s nadhledem viď ;)lol Co ti budu povídat, měl jsem šichtu od rána do půlnoci a před půlnocí telefon a práce - no dostal jsem se dom ve 3 ráno a dneska hurá opět noční - jsem nadšenej :aggressive:

- co u tebe, zvládl jsi včerejší hektickej náročnej den s TV a formulkama? :D

Jasně...v pohodě....a večer jsem za odměnu, že jsem byl sám doma hodnej dostal 2 mega kuřecí řízky k večeři.... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...