Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

nazdar plukovníku.... poslušně hlasím že po dobu mího šmírovaní z vokna se nic uchylnyho ani mimořádnyho nestalo.. :palec2::smich:

Ooooo ty víš jak mi zvednout náladu - můj věrný řiťoležče lol:smich: Nic úchylnýho ani mimořádnýho?...to je špatnej začátek dne :smich: jináč ahoj Jindro :)

Máro: hmmmmkurňa tebe si koukám doma hýčkaj ;) mega hyper extra kuřecí řízečky byych si taky nechal líbyt :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..ani u woodyho doma?? :smich:

ani u woodyho :-))))

Ooooo ty víš jak mi zvednout náladu - můj věrný řiťoležče lol:smich: Nic úchylnýho ani mimořádnýho?...to je špatnej začátek dne :smich: jináč ahoj Jindro :)

to já vím Herr major..akorat bych potřeboval trochu udělat pořádek u nas před barákem nějaky úkáčka kopáči mi tu dělaj ramus už od sedmi...tak co nějaka štára imigračního oddělení?:????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já vím Herr major..akorat bych potřeboval trochu udělat pořádek u nas před barákem nějaky úkáčka kopáči mi tu dělaj ramus už od sedmi...tak co nějaka štára imigračního oddělení?:????

cizineckou na ně na darebáky :smich: buď rád že vám to tam zušlechťujou - kdo jínej by tu práci dělal? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to má společné tak max 25% zbytek jsou problémy pracovní ;)

přeci by jsi se nenervoval kvůly práci - za to ty šediny nestojí ;) a za hňupa co si neumí převzít zboží už vůbec nééé....to chce, jak jen to říkal ten Zákopčáník z počasí na čétéčku "slunce v duši" :palec2::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...