Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

JJ a možná se bude kupovat třetí, matka si zamilovala Joystera, ale ten nebude, takže zvažuje Yetiho.. Uvidíme..

Jedno ještě v záruce, druhý půl roku od záruky. Obrazně rok a půl a druhý skoro 3.. BUdem li brát data výroby tak je oběma skoro 3r. (datum prodeje se ale liší).

Heeej, volovina roku se stala :smich: máti došla a v Tescu že začínaj dávat "igelitku" jen k nákupu nad 250Kč :D asi začnu vozit v autě igelitky pro jistotu lol ted jsme koupili takové pěkné plastové košíčky, aby to nelítalo po celým autě.. obvzlášt v tom kombi je to takový divný :feve"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ a možná se bude kupovat třetí, matka si zamilovala Joystera, ale ten nebude, takže zvažuje Yetiho.. Uvidíme..

Jedno ještě v záruce, druhý půl roku od záruky. Obrazně rok a půl a druhý skoro 3.. BUdem li brát data výroby tak je oběma skoro 3r. (datum prodeje se ale liší).

Heeej, volovina roku se stala :smich: máti došla a v Tescu že začínaj dávat "igelitku" jen k nákupu nad 250Kč :D asi začnu vozit v autě igelitky pro jistotu lol ted jsme koupili takové pěkné plastové košíčky, aby to nelítalo po celým autě.. obvzlášt v tom kombi je to takový divný :feve"

No, v rodině máme taky více aut, ale které je tvoje, já mám najeto za 33 měsícu 23900 km, to je 724 km mesíčně :kuk: ty woe, to jw průměr, ale ze začátku jsem jezdil víc, teď jezdím i fačkem, tak šetřím moje lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty, tak to se nedá jednoznačně říct ;) papírově jsou obě na máti - má to svoje důvody lolandílek .. podle příležitosti prostě beru auto, nebo podle toho, který je doma :smich: Fáčkem jsem nejel no zatím.. to nemáme. Máme pouze tyhle dvě a víceméně jsou to moje první dá se říci, máti už ěnjaký vystřídala, ale jaký to nefím, hoooodně dlouho jsme žili bez auta až najednou se to nějak zvrtlo a bylo to :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kolik máš nalítané ty? A vůbec proč tady nemáš svoje auto vystavené, se za něho stydíš :kuk:

Nalítáno nic, ale naježděno dost.....a nemám ho zde....střežím si ho jako oko v hlavě.....přijeď a já Ti půjčím svéz v FII eleganci..ve skoro plný palbě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...