Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Dady: metla mě nelákala...a za přípaltek 8 500,- ať si jí nabouchaj.....

Woody: v eleganci by byla 1,4 o dost dražší..a já mám dobrý skušenosti s Fi 1,2 takže jsem zůstal věrnej....a je to 51kW

Já šel radši do slabšího motru a lepší výbavy než silnější základ...

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dady: metla mě nelákala...a za přípaltek 8 500,- ať si jí nabouchaj.....

Woody: v eleganci by byla 1,4 o dost dražší..a já mám dobrý skušenosti s Fi 1,2 takže jsem zůstal věrnej....a je to 51kW

Já šel radši do slabšího motru a lepší výbavy než silnější základ...

Ja zas váhal jestli starší octu nebo novou fábku .

A vybava - motor mám to nejslapší , jak s vybyvy tak z motoru :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak kdyby někde měli skladem RSa, tak máme RSo, no alew nevím o takovém prodejci v Brně a když sme kupovali, neměli jsme nějaké povědomí o škodovkách natož konfigurátoru a spol.. vybírali a brali jsme z toho co bylo skladem. To že měli akorát 6 HTPek a 1ks 1.4 ale v Clasiku, tak jako volba byla snad jasná.. dá se říct, že jsme koupili to nejlepší a nedražší co měli lol (pominem li Oktávky a jednoho Supa)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zas váhal jestli starší octu nebo novou fábku .

A vybava - motor mám to nejslapší , jak s vybyvy tak z motoru :feve:

Kolikrát raději nový a slabší.. ale všecko je v rychtigu, máš to od výroby a sám víš co tam je a není jak ses k tomu choval a spol.. Určo víte co myslím :)

Já jsem touhle ideou tak trochu populární :smich: obvzláště v knajpě by mohli povídat.. odkud jsem byl vyhnán..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolikrát raději nový a slabší.. ale všecko je v rychtigu, máš to od výroby a sám víš co tam je a není jak ses k tomu choval a spol.. Určo víte co myslím :)

Já jsem touhle ideou tak trochu populární :smich: obvzláště v knajpě by mohli povídat.. odkud jsem byl vyhnán..

No jo, to by chtěl každy nové, ale jsou lidi, kteří ne to nemají, já to mám taky na uvěr a kolikrát už mě to štve, tolik peněz :aggressive: A co máš ty za auto, které sis koupil za svoje vydělané peníze ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...