Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

nazdar darebáci :) čtu a tlemim se...černý péro z trenek :smich: to jsem se ani nemusel kouknout od koho to přišlo - je mi jasný kdo je tu zdejší nej perverzák....tímto zdravím Marka :plol

Nazdar Hansi Klátile....tak dovolená se Ti blíží co...tak pak dej vědět a sjedem se u tebe a vyřereme ledničku.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar Hansi Klátile....tak dovolená se Ti blíží co...tak pak dej vědět a sjedem se u tebe a vyřereme ledničku.....

dobrej dobrej, tak dneska ofiko první den dovči :palec2: neboj, jak bude čas, ozvu se ;) i trička už jsem objednal - jen budou až na konci měsíce :feve:

Evers: koukám že si tu dáváte do těla a to......je naprosto vpořádku lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrej dobrej, tak dneska ofiko první den dovči :palec2: neboj, jak bude čas, ozvu se ;) i trička už jsem objednal - jen budou až na konci měsíce :feve:

Evers: koukám že si tu dáváte do těla a to......je naprosto vpořádku lol

To je jedno s těma tričkama...pívo Ti dám stejně hned...tedy až se přestanu smát co uvidím Tebe a Tvoje auto :smich::smich::smich:kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...