Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

pěkná podpásovka Míro :help::aggressive: ...jinak dnešní garden párty: piva nepočítaje...lahev becherovky a lahev ferneta citruse...obě 0,7...ve třech.....a domů jsem došel po svých s manželkou a naší malou....takže den super...a ještě jsem postavili u toho pergoulu / materiál byl připravenej /....a púočasí SUPÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR.... :palec2::palec2::palec2:

Jaká podpásovka, já jsem chtel jet takovou dálku, abych viděl "kamaráda" a ty tak :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, viděli jste to http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=69324&hl= jsem se už dlouho tak nenasmál, za tu cenu neprodejné :smich::smich::smich:

A všimnětesi jeho profilu, má tam uvedenou přesnou adresu i s číslem popisným :smich: To aspoň budou mít čorkaři jednoduché najit tak krásny kousek :palec2:

Editováno: , autor: Woody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to jo..ale ta cena 450......on je bláhový.....za to mám funglofku.....1,9TDI

[/quotePředevčírem jsem byl v autosalonu a byla tam Ocavia tour 1,6 74 kw s klímou centrál, el okna špígle atd za 309000 kč

A druhá tourka v plné palbě tdi 420000 kč a on za fabku 450tis :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj já tam nepojedu za tebou ... ja si kamarady vybíram a mezi ně typy jako ty rozhodně nepatří.nemam pro tebe dostatek indulony a taky hodně silnej žaludek... :p:p ...

víš já se bavím jen s tím s kým chci...a s Tebou bych si asi neměl co říct....

to víš já manager a ty dělňas.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...