Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Ty woe, ani nemluv, malá já už je měl 2 x tak mám strach taky :smich: i když je dostaneš prý jen jednou, doktorka nechápala, jak jsem ta¨m přišel podruhé lol

Já jí nechal očkovat proti zarděnkám, příušnicím, černýmu kašli a neštovicím za 1900 a teď jdeme na přeočkování.....zase 1900....ale nic z toho nedostane...tedy možná třeba jen 1-2 neštovičky....takže pohoda....sice prachy ale jistota...snad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe, teď jsem přijel s malou od doktorky a co se tam nestalo , mezi mnou a OII stála pobouchaná filcka a taková supr paní chtěla vyjet tak couvala a couvala a naráz křup a vOII ďura v SPZ jak c.p a paní nic, zařadila 1 a začela vyjíždět, tak já hup do auta abych jí udělal místo a ona vyjela a jela pryč, teď mě sere, že jsem ji neskočil pod kola a nezastavil, chudák s OII má ďuru v nárazníku kvuli p..i co neumí jezdit :aggressive::feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...