Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

mám doma herečku - sestřičku, pamatuješ? Ta se postará? S bažantem to umí...by si koukal... :-)

jen aby tě necevkovala..... :smich::smich::smich::kuk::feve:

Hoši, zdar, platím vám rundu, dneska jsem prodal svojeho maleho mazlíka skutříka, :scooter: tak prosím, uctěme ho minutou ticha. Už teď mi je po něm smutno. :rip:

ahoj....no snad je ted v dobrých rukach a přejme mnoho dalších km.....tak piju pivo - šampus - fernet - vodečka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raca: cévkování ji neděl problém...slouží totiž na ÁRU...tam vozí takový hezký případy...bouračky...už jsem tam viděl pár nechutností...třeba mýho kolegu na kole srazila sanitka....a když ho tam dovezli a přendavali z lůžka na lůžko..zůstala jí jeho naho v rukou....on bohužel nepřežil.....sorry za tu nechutnost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě woody ani nemluv dneska sem zas obyhal doktory...včera sem byl na preventivce a dneska obyhal ekg-rentgen-závodní lekařku strašny připadal sem si jak důchodce že sem se nechal doma ukecat příště na to prdim

Ale vždyť to je prasečí chřipka, ne? Ta ptačí už je pryč :smich:

A že sis připadal jak duchdce? Ja jsem před loni měl problmy, píchalo mě za hrudní kosti, tak mě poslali na vyšetření srdce a tam bylo nejmladšímu pacientovi tak 70 :smich: . A ještě nejlepší bylo, jak se dva snad devadesatiletí dědci bavili, že umřel jejich kolega, taky mlady byl, vžyť mu bylo necelych 70 , :smich: myslel jsem, že pujdu do lolen lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vždyť to je prasečí chřipka, ne? Ta ptačí už je pryč :smich:

A že sis připadal jak duchdce? Ja jsem před loni měl problmy, píchalo mě za hrudní kosti, tak mě poslali na vyšetření srdce a tam bylo nejmladšímu pacientovi tak 70 :smich: . A ještě nejlepší bylo, jak se dva snad devadesatiletí dědci bavili, že umřel jejich kolega, taky mlady byl, vžyť mu bylo necelych 70 , :smich: myslel jsem, že pujdu do lolen lol

no tak to sem dneska u srdcaře taky viděl ,ještě že sem tam nemusel čekat a vzali mě dřiv...tam byl tedy nejmladši cca 60  :smich:

hoši dneska hokej...raco...kde budeš sledovat..když nemáš v rpáci TV..přes net?

no to nevim telka tu není..ale mam odkaz na nějaky piratsky vysilaní sice trochu nekvalitni a seka se to ale aspon něco...kdyby ste věděli o nějaky strance s onlajnem přenosem tak mi sem hodte odkaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...