Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

a to já zas můžu .-))....a filmeček ještě nevim mame tady na síti takovej tajnej disk s menší databazí :ninja: tak snad něco vyberu

A sakraaaaaaaaaa, tím sme taky v práci disponovali, ale už tam nedělám a ani noční se nekonaly :feve:

Co se nachází na tom diskovišti? A ty jenom řádovej zaměstnanec a nebo nějaký IT?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A sakraaaaaaaaaa, tím sme taky v práci disponovali, ale už tam nedělám a ani noční se nekonaly :feve:

Co se nachází na tom diskovišti? A ty jenom řádovej zaměstnanec a nebo nějaký IT?

no celkem dost filmů a kdybych si nevybral tak je ještě takovy tajny ftp kde toho je snad milion.. :smich: ....  it nejsem ja sem řadovej technik údržby   :feve:

NO já ji pamatuju když měla tak stěží 40kg lol a nesvěřila se mi, že by jako tolik moc přibrala.. Blond vlasy ..?

tak to určitě není ona tahle ma hlavu hnědou a co ji znam tak neměla pod 90kg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to není onaaaaa :)

Ale enva, někdy se za n chcu stavit, když tedka můžu "svobodně" cestovat :)

Hele technik řadový od toho už nemá moc daleko :p a to cigárko v kancvlíku nebo musíš někam mimo areál?

chodime ven na placek tam mame lavičky stoly takova pracovní idylka :smich:

No, konečně si mě někdo všim :aggressive:

Hoši, viděli jste to? http://www.novinky.cz/krimi/172105-policis...ho-kamionu.html

ty woe ted sem to akorat dokoukal .... dobrý borci.... :smich: ..  ikdyž já bych nakládal taky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...