Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Já teda energetáky asi moc nedržím no :feve: jak jsem tak postřehl naposled :smich:

Kibi: zdravím a teda taky všecko enj k svátku, ale já se vymlouvám, že sem poslední, páč tě neznám :p jménem..

No a je to smetana, sem ju používal včera a taky sem se nějak rozmlsal :smich::) je to fakt chutovečka.. a luxus na vaření.

A účelem je, abys byl rozmlasanej :p víc piješ = víc platíš :smich:

dík dík, vpoho...když se hluboce ukloníš a dáš mi červenou růži, tak ti snad i odpustim lol

voe chlapci na energeťáky musíte pilně trénovat všecky ty "svěrače" :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík dík, vpoho...když se hluboce ukloníš a dáš mi červenou růži, tak ti snad i odpustim lol

voe chlapci na energeťáky musíte pilně trénovat všecky ty "svěrače" :smich:

já dneska pěkně už potrenoval šel sem se starou před šichtou na kafíčko zapil količkou a ona že ještě zajdem na poštu cestou na mě přišlo takovy chcaní a na ty poště u okna snad dělaj jen retardi a všechno jim sto let trvá...tak sem myslel že se ji tam vych...u do koše v ty jejich čekarně... :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co sem našeho hlavního kamikadzeho pozoroval ma zbídou 165... :-)

už si viděl svy kolegi jak kradou piva a ladujou je rovnou do služebního auta???? :-)

ty voe a nestydíš se čumět na nadřízenýho na toaletách...hmmm 165 to je už kus lofasa :smich: ještě néé, ale hnedka mi volala ségra, jakto že se nepodělim lol

Dady: nemáš za co :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dneska pěkně už potrenoval šel sem se starou před šichtou na kafíčko zapil količkou a ona že ještě zajdem na poštu cestou na mě přišlo takovy chcaní a na ty poště u okna snad dělaj jen retardi a všechno jim sto let trvá...tak sem myslel že se ji tam vych...u do koše v ty jejich čekarně... :smich::smich::smich:

pěkně pěkně Jindro, ještě párkrát cesta na poštu a máš potrénováno = buď buděš zvládat podržet energetoše, nebo tě paní poštmistrová za činnost u koše veleráda vyhodí lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

honzo chodim za nim ale on chodi chcat na mísu páč na pisoar nedošahne.. :palec2:

dost jsi se u mě shodil...smát se někomu kvůly jeho NE-velikosti údu je jako smát se vozíčkáři....hanba ti :smich: a pro upřesnění: i s malým kašpárkem se dá zahrát veliký divadlo....(prej, slyšel jsem z doslechu :D) lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:worthy a smajlík z růží jako na qipu tu není, tak snad jen :kol-54:

hmmm oky to beru...tak zasedn ke kulatýmu stolu, zakopeme válečnou dýmku a vykouříme sekeru lol

Jindro: nežárli, to bylo moc citlivý téma pro tuhle knajpu...musel jsem to Dadymu šeptnout...viď cukrouši ;)kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dost jsi se u mě shodil...smát se někomu kvůly jeho NE-velikosti údu je jako smát se vozíčkáři....hanba ti :smich: a pro upřesnění: i s malým kašpárkem se dá zahrát veliký divadlo....(prej, slyšel jsem z doslechu :D ) lol

já se nesmějou ... divadlo se kolikrat dá hrat i s velkym.... :smich:

Hoši, pěkně se tu rozpršelo.. tak šedo, že není ani vidět :( tedka by se jelo zajímavě :D asi bych raděj zastavil..

to ani neřikej za chvily se musim tady z rachoty ztratit a musim hodit herečku z práce domu tak abych dojel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, pěkně se tu rozpršelo.. tak šedo, že není ani vidět :( tedka by se jelo zajímavě :D asi bych raděj zastavil..

to tu bylo minulý týden, svítil jsem vším co na autě mám a stejně jsem viděl hovn0....jel jsem snad 30 a neznt tu cestu nazpaměť, tak raději zastavim :kuk:

jináč lidi, když mám ten svátek tak koukejte otevřít flašu :p já si tu upíjím Bechera Lemon s Tonicem :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my????  ty koukej nás na něco pozvat....ale jen piti na prasečinky nás nenalákáš... :p

ty voe a já uš si sundaval trenky, že vám ukážu to divadýlko :smich:

Dady: já normálního Bechera nemůžu, je to hořkej hnus...ale ten Lemond je gut a navíc s tonicem (néé Toníkem:D) nebo spritem je fakt dobrej :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...