Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Ty Honzi, já jsem dávno po a spíš zvažuju ten spánek :p

Ale ještě čučím po nějakých golfových věcech..

dady: postel volá jo? ;) hole, nebo oblečení? :)

Jindro: znášm můj mlsnej jazýček - filutu?...t zní dost intimně lol

hele chlapci, už jste byli na tom druhym - novym foru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jindro: znášm můj mlsnej jazýček - filutu?...t zní dost intimně lol

hele chlapci, už jste byli na tom druhym - novym foru?

to víš že znam  :smich::smich: tak u konkurence sem byl ale nějak mě to tam nebere....dokud nezměněj nazev z octavia na něco univerzalního tak mě tam nedostanou... :smich::smich::smich:

ty voe a co tvůj chlesterol? :kuk: že na tebe zavolám herečku lol

joooo noční, to je svinstvo největšího zrna :help:

s..u na cholesterol už mě z těch hnusu bylo blbě......nebudu se bát se pořádně nadlabnout....v pátek mě čeka večer hokejíček tak at mam síly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzi, ještě jsem tam nebyl a zatím ani nepotřebuju :)

Momentálně by se hodilo spíše oblečení.. a hlavně si musím koupit boty, to je základ :smich: v těch teniskách to není ideálka, hlavně co se promokavosti týče.. ony by sice být neměly, ale víte jak to je.. Už jsem jednou zkoušel a musím říct, že najít boty je docela síla :feve: a co se holí týče tak plánuju určo nějakou/ý wedge.. A možná něco hybrida 1ku řekněme.. 2 a 3 mám. Na putter si nemůžu stěžovat, tady je to spíš už o zdokonalení techniky (síly úderu).A asi bych dokoupil i týčka.. jak plast, tak dřevo, tak chcu (něco mám, ale jen pár ks, sice z týček nehraju/nehraju rád) taky ty gumový na drive, pracovně jim říkám "šulínky". A to by asi stačilo :smich: jo a lepším bagem bych taky nepohrdl :)

Postel nevolá, já se v ní válím lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzi, ještě jsem tam nebyl a zatím ani nepotřebuju :)

Momentálně by se hodilo spíše oblečení.. a hlavně si musím koupit boty, to je základ :smich: v těch teniskách to není ideálka, hlavně co se promokavosti týče.. ony by sice být neměly, ale víte jak to je.. Už jsem jednou zkoušel a musím říct, že najít boty je docela síla :feve: a co se holí týče tak plánuju určo nějakou/ý wedge.. A možná něco hybrida 1ku řekněme.. 2 a 3 mám. Na putter si nemůžu stěžovat, tady je to spíš už o zdokonalení techniky (síly úderu).A asi bych dokoupil i týčka.. jak plast, tak dřevo, tak chcu (něco mám, ale jen pár ks, sice z týček nehraju/nehraju rád) taky ty gumový na drive, pracovně jim říkám "šulínky". A to by asi stačilo :smich: jo a lepším bagem bych taky nepohrdl :)

Postel nevolá, já se v ní válím lol

ty woe u druhy věty sem už nevěděl co bylo na začatku.... :smich::smich: .....  to vam nestačí jeden klacek na hraní???  :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...