Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

zadržená osoba se veze bez majáků - ty se zapínaj pouze v nejnutnějších případech a pokud je to nařízený ;) k výkonu služby nemusí mít zaplí majáky...ba naopak, ve výkonu služby je policista téměř vždy ;) PS: jináč mohli vést na oddělení ounamovatele, svědky či pošozené, aby jsme jim nekřivdili:)

V 3:47 ráno směrem od největší diskotéky v Brně? lol lol lol to by mi bylo nějaké podezřelé :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že je ve službě pomale vždy, to vím, probírali jsme to v právu, ale už nevím v jaké souvyslosti..

Ale myslel jsem to spíše v souvyslosti s použitím modrého vystražného světla na střeše, v zákoně jsou přesně definované podmínky :) Asi mi to nedá a zejtra se stavím do knihovny o tom fakt něco naštudýrovat B)

A taky jsem tím myslel, jakože, když tě zastaví na silnici, že jim ty majáky musí blikatr, pokud vjedou na zákaz vjezdu atd.. ;)

Kua chlapi tu ted hrim jak prase, tma, už je to tady :feve: ale největší průser, brácha je s autem někde venku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že je ve službě pomale vždy, to vím, probírali jsme to v právu, ale už nevím v jaké souvyslosti..

Ale myslel jsem to spíše v souvyslosti s použitím modrého vystražného světla na střeše, v zákoně jsou přesně definované podmínky :) Asi mi to nedá a zejtra se stavím do knihovny o tom fakt něco naštudýrovat B)

A taky jsem tím myslel, jakože, když tě zastaví na silnici, že jim ty majáky musí blikatr, pokud vjedou na zákaz vjezdu atd.. ;)

Kua chlapi tu ted hrim jak prase, tma, už je to tady :feve: ale největší průser, brácha je s autem někde venku..

téměř vše je v z.č. 273/2008 Sb. a 361/2000 Sb. ;) při kontrole by samosebou měly být majáky splečně se signalizací "STOP" seplý, už jen z důvodu že tvoří silniční překážku na pozemní komunikaci - ale zrovna tak tě můžou zastavit z okna plácačkou bez majáků ;)

průser?...jakto, brácha je nevyježděnej?

Stando: svoje pohlaví sem dávat nebudem ne? :D tak začněte, taky sem strčim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě, nebudem, je to blbost, ale v rámci mezí si to můžem myslet, abychom nevrhali špatné světlo na orgány ;):smich:

asi tak, ale někdy je to vážně matoucí...ono když vezeš třebas oznamovatelku - 21 let blondýnku prodavačku z butiku, tak hnedka jsi za zneužívače pravomocí a přitom všechno je jinak :)

Mára: hovno brejle...lupu a nebo si obrať pulitr lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kibi: a těžce, dyt má řidičák asi tak den.. a ještě si odjede a neřekne ani slovo, já si toho všiml, až jsem se šel fakt podívat jestli tam jsou kůlíčky a ne.. a fikaně ještě nechal krabičku od radia tady aby nechyběla na očích.. parchant !!! :( a ještě jako v autě nákup ze včera, moje hole.. no bez komentáře raději :feve: a to nechám raději bez komentáře co dokáže na obyčejným parkovišti.. Jo a ani nevím jestli má sebou papíry od auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kibi: a těžce, dyt má řidičák asi tak den.. a ještě si odjede a neřekne ani slovo, já si toho všiml, až jsem se šel fakt podívat jestli tam jsou kůlíčky a ne.. a fikaně ještě nechal krabičku od radia tady aby nechyběla na očích.. parchant !!! :( a ještě jako v autě nákup ze včera, moje hole.. no bez komentáře raději :feve: a to nechám raději bez komentáře co dokáže na obyčejným parkovišti.. Jo a ani nevím jestli má sebou papíry od auta.

ojoj, koukám že brácha je zlosin....tak hlavně aby se mu nic nestalo :feve:

Banda: tááák teda začnu, ale psssst nic jsem sem nikdy nedala aaaaa....tak :D

post-25532-1247599842_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad bratr: je parchant že vezme auto bez bů, když ho požádáš aby vynesl ten nákup tak ti najde milion argumentů, proč nemůže, sedačky z auta jsem si taky musel plně zařídit já.. ale furt je to bratr, že, rodina..

Kua vidím max protější baráky, docela hustej a nechutnej déšť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...