Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

zdravim z práce!!...

sem se minule ani nepochlubil :-) machroval jsem tady jak sem dlouho nemarodil a hned ten den na noční sem sebou flak o zem a narazil si žebra o tool box co sem si sebou nes.....ted to bolí jako čert a tři noci sem se pořádně nevyspal....tak přemejšlim jestli nejit v patek na rentgen jestli to není třeba štiply :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rada od vedoucího co "nemáte" rádi:

Každopádně nahlásit v práci...měl jsi udělat hned co se to stalo.....a zajít k doktorovi...můšeš to mít nazařený, prasklý, zlomený..u žeber to nepoznáš....a kdyby se z toho vyklubalo např. poškození plíce nebo něco podobného....nedostal by jsi nic, kdyby jsi to v práci nenahlási.

Jinak u nás se předevšírem chlap propadl z plošiny cca 3m a má zlomený 3 žebra...nemohl dejchat a vůbec se hejbat...záchranka..policajti...ale je v pořádku až na ty žebra..museli vyloučit poranění plic....

asi tak má rada...žebra jsou svinstvo...ale je to úraz z práce......taže případné marodění=100%

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rada od vedoucího co "nemáte" rádi:

Každopádně nahlásit v práci...měl jsi udělat hned co se to stalo.....a zajít k doktorovi...můšeš to mít nazařený, prasklý, zlomený..u žeber to nepoznáš....a kdyby se z toho vyklubalo např. poškození plíce nebo něco podobného....nedostal by jsi nic, kdyby jsi to v práci nenahlási.

ja vím...zapoměl jsem to zapsat bylo moc práce tak sem nestihal :-( zkusim se dneska poptat jestli by to šlo dopsat mam jednoho očityho svědka a dva mě slyšeli.. :smich: .. je fakt že žebra jsou svinstvo už sem parkrat měl naraženy a boli to fakt dlouho....uvidim jak dopadnu se zapisem a když to pude a bolest do patku se alespon nezmirní tak skočim k dr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zamčeno :) , jestli byl v dobrém stavu, tak proč by se neměl hned prodat ;) .Já jsem koupil v březnu manželce tak faťana za 9tis, viz podpis :)

dík :-) no dost lidí mě odrazovalo od prodeje ale on na sobě měl jen na spolujezdcových dveřích jeden tupanec koroze jinak nic,orig kastle,a hlavně na podzim hoodně věcí měněných :-)

Pán se zdá po tel v pohodě a hlavně to chce i přepsat,což je pro mě podstatné,přeci jen jsem měla zájemců více ale u všech chtěli jen smlouvu bez převodu.. to je dost o hubu ...

A tak dostane perlička příští týden nové pneušky :-)

No a ještě zainvestuji do toho komplet vyčištění vozu mokrým způsobem,ale pořád jsem nic nenašla v Praze rozumného :-(

Ahojky Jani :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík :-) no dost lidí mě odrazovalo od prodeje ale on na sobě měl jen na spolujezdcových dveřích jeden tupanec koroze jinak nic,orig kastle,a hlavně na podzim hoodně věcí měněných :-)

Pán se zdá po tel v pohodě a hlavně to chce i přepsat,což je pro mě podstatné,přeci jen jsem měla zájemců více ale u všech chtěli jen smlouvu bez převodu.. to je dost o hubu ...

A tak dostane perlička příští týden nové pneušky :-)

No a ještě zainvestuji do toho komplet vyčištění vozu mokrým způsobem,ale pořád jsem nic nenašla v Praze rozumného :-(

Ahojky Jani :)

Já za toho našeho dal 9tis, ale neměl kat, tak daň 10000, to byl maras :aggressive: . Tak mě vyšel na 19 ale když jsem se dívala na Feldu za ty prachy, tak to byly všechno šroty. A tak mme faťana v perfektním stavu a najetyma 58tis km /origo/ je k němu i servisní knížka :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...