Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Jo, tak po mně chtěl taky 200, jsem mu řek jestli je normální? Sehnal jsem teď NOVÉ znaky, ty co jsem měl, tak počkám jestli to budou oni, ale podle čísla jo, pak dám vědět. A sníženo nemám :feve:

já už zase přemýšlím, že to předělám bez znaku, jen musím sehnat, kde mi jí za rozumnou cenu převaří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdáááár :):p

Tak,dneska se mi snad zdaří přihlásit fábinku :-) snad mám vše,můžete mi to překontrolovati :-)

zelená karta,evidenčka,faktura + kupní smlouva,malý a velký TP,plná moc k převodu,prohlášení bazaru že auto smí převest na bráchu-ona je odhláška na autobazar, je to vše ?

a ještě dotaz,auto bude psané na bráchu,já jsem provozovatel i pojistník :-) nebo jak se to píše. Na ten jejich papír vypíšu majitel - Brácha, provozovatel - já ??

a minulý majitel,tam mám napsat koho ? přímo majitele,nebo ten bazar na který je odhláška ?

omlouvám se ale v tomhle jsem nějaká zmatená :-) lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdáááár :):p

Tak,dneska se mi snad zdaří přihlásit fábinku :-) snad mám vše,můžete mi to překontrolovati :-)

zelená karta,evidenčka,faktura + kupní smlouva,malý a velký TP,plná moc k převodu,prohlášení bazaru že auto smí převest na bráchu-ona je odhláška na autobazar, je to vše ?

a ještě dotaz,auto bude psané na bráchu,já jsem provozovatel i pojistník :-) nebo jak se to píše. Na ten jejich papír vypíšu majitel - Brácha, provozovatel - já ??

a minulý majitel,tam mám napsat koho ? přímo majitele,nebo ten bazar na který je odhláška ?

omlouvám se ale v tomhle jsem nějaká zmatená :-) lol

čau Zuzi, tak nech kolonku minulýho majitele volnou a doplníš jí u policajtů, ale myslím, že by tam měl být ten majitel, bazar by měl být jen zprostřekovatel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...