Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Píšu sms z komplu ;) doba pokročila.. Ne telefonovat se mi nechce! Nerad telefonuji !!!

Řekněme,že mnohem raději komunikuji přes sms.

Asi si ty brambory půjdu uvařit sám nebo co..

cože doba pokročila tak píšeš sms??? :smich: ...tomu nerozumim.......ještě tu nějakej chmel je ale dost se to omezilo,ale dřív to byla jina ...nejlepší bylo když odjížděli : budeš mi psat?zavoláš mi ??....a já vždycky to víš že jooo neboj... :smich::smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no aby ses nedivil ...třeba jsem bracha nebo strejda nebo bratranec a pak počkej až tě tady potkam :-))))))))

Tak pokecáme o autech :smich:lol lol lol

Brácha těžko, žádného nemá ;) bratrance též ne..

A jak jsem psal s Adélkama co znáš jsme si to vyjasnili (ty znáš "prostorově rozměrnější" a "moje" Adélka je tak 40kg i s postelí, potažmo gaučem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 13 let zpátky jsem o počítačích asi taky nevěděl toliko co teď (chyba :( )

Aaaaaaaaaaaaa, Louňačka se nám probudila.. A dál se nepoví, jenom, že mě to potěšilo, asi fakt umím hodně manipulovat s lidmi :smich:

jak nepoví??? koukej to vysypat!! :-)....nebo si zahraju na agenta a vystopuju jí....zas tolik adelek v tomhle věku a tam kde bydlí asi není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

woodys už si viděl new podpis náčelníka?????? :D :D :D ..... docela by mě zajímalo kterej znas je kterej,nebo že bych byl obojí já?????....nezbyvá než opět napsat nevím proč!..... jdu se schoulit do kouta a zpytovat svědomí :-)))))))...protože po takovym natěru sem ztratil chut do života....jj tlačenku jako vedoucí nemam šefovy nekouřim ani ho nikam nevozim tak mi nezbyde než s hrdostí dělat aspon toho technika co doted dělam..fnuk.

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...