Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Jinak dobrá prdel je v hospodě vyzkoušet všechna piva naráz v jeden den...v jedný mají cca 10 druhů..něco točený něco ve flašce.....jen namátkou: kelt, gambrinus, granát,heineken.......

to je pak za prvé účet....ty němci maji píva drahý jako prase a pak ta motolice....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no u nás takovyhle vyběrovy putyky nejsou max 4-5 druhu a hotovo.....ale jednou sem zkoušel podle takovyho papíru na kterym bylo namalovany "styly pití piva" zkoušet jeden styl za druhym ...nakonec sem po tzv.silny pivní čelisti skončil s hubou plnou střepů :-)))))).....na to jak se bavila cela hospoda opravdu nezapomenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak dobrá prdel je v hospodě vyzkoušet všechna piva naráz v jeden den...v jedný mají cca 10 druhů..něco točený něco ve flašce.....jen namátkou: kelt, gambrinus, granát,heineken.......

V Brně se 10piv už najde v dost hospách :palec2: otázkou je jestli to je dobrý či ne.. Jinak tuším jsou tu nějaký i s 15 nebo taková nějaká cifra (vše točené) a něco těch zahraničních lahvových.. tam si už kždej vybere :) a vetšínou i skvěle vařijou -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ožrat se a ještě si naříznout hubu......to chce odvahu....

A to neumím ani já.. a to je už co říct :smich: vyjímkou je akce 2flaše fernetu a moje následná bitka (čti rozprava) s chodníkem.. lol (ale to by yblo potřeba aby vám odvyprávěl jeden pán - očitý svědek, ten co to do mě nalil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to neumím ani já.. a to je už co říct :smich: vyjímkou je akce 2flaše fernetu a moje následná bitka (čti rozprava) s chodníkem.. lol (ale to by yblo potřeba aby vám odvyprávěl jeden pán - očitý svědek, ten co to do mě nalil)

no na fernetovou smršt mám taky moc pěkny vzpomínky....když sem notně unaven měl potřebu si řádně odplivnout do plnyho popelníku... :smich::smich::smich: ....   popel v očích sem měl snad tejden.. :palec2::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec hospodo, se dívám, že se totu něk sklidnilo :) . Teď jsem se vrátil od známé a cestou jsem se byl mrknout na zahrádku, co je na prodej, tak se asi stanu majitelem nemovitosti :palec2:

nazdar ...radši si to rozmysli ...to máš brambory,okurky,rajčata,cibule,česnek... :smich::smich::smich: ....  a ty práce.... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe ráco, tak to by mě nenapadlo.. jinak tam je nekuřácká hospoda ;) kouří se jen venku.. ale prej semnou byla děsná prdel a existují i videozáznamy :smich:

proto já popijim jen vyjjímečně....protože potom se o tom dlouho mluví.... :smich: ..ale to asi znáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...