Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

ty woe...co vy na ty moravě mate....hele koupíš 5 rohlíku ,30deka gothaje a nějaky pítí...někam zajedeš všechno zhlteš pak jí sekneš a vyjde to o dost levněj než nějaka restauračka.kde budeš dělat haura a pak se kroutit u placení... :smich::smich::smich: a ještě jí ty hranolky nesednou a pak jí ani nesekneš... :smich::smich:

Vy ste v těch Čechách nějací divní.. možná mě má ráda právě proto, že tohle není můj styl :smich:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy ste v těch Čechách nějací divní.. možná mě má ráda právě proto, že tohle není můj styl :smich:;)

jak divny??? vo chmele sem před lety dostal brňandu na rohlik s maslem a to mě právě naučilo..... :smich::smich::smich::smich::smich: ....koukam že doma šetřite a jezdite rozhazovat do čech a tady nam ty naše nafuky rozmazlujete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Racku, kuva tady se nešetří vůbec, tady se totiž chlastá slivka/víno, pivo (dle regionu) a prostě ju vožereš fokneš a ráno ona nic nevíte a je to OK :p

jasny ale tu slivku si každej palí doma .. :smich: ... ja nějak vožraly nemusím,remcaj u toho nesmysly a hrozí že si u toho odplivne... :feve::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty že bys neryl????? doufám že sis dal čokoládu :p

asi bych měl....tyhle zakladní neznalosti ktery sem tu na sebe prasknul mi asi nedaj spát... :smich: ... no já se jen zeptam a hned se začnete rozčilovat to nechapu...já pravě natřel jen okolo dosedací plochy a koukam že tomu vubec nerozumim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...