Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Zdar bando tak vikendové bláznění okolo prvních narozenin mojí dcerky je za náma,foto dodám ve středu dnes sebou nemám kabel na připojení.A já taky dostal dárek flašu pod názvem Grapa.Pro Ty co neví co si pod tím představit,tak jako já,tak je to pálenice z vinnych šlupek takže asi z toho co zbude při lisování vina.Jo a je to sakra dobvý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když tady nikdo neprudí, jakej je tu krásnej klid :smich:

neboj stando to je jen klid břed bouří....zase bude veselo... :smich::smich:

Zdar bando tak vikendové bláznění okolo prvních narozenin mojí dcerky je za náma,foto dodám ve středu dnes sebou nemám kabel na připojení.A já taky dostal dárek flašu pod názvem Grapa.Pro Ty co neví co si pod tím představit,tak jako já,tak je to pálenice z vinnych šlupek takže asi z toho co zbude při lisování vina.Jo a je to sakra dobvý.

koukam že spíš slavil hrdej otec než dcerka... :palec2: ....  fotky budou před konzumací nebo? ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ftip? Aha :smich::_icon_smich2::_icon_smich2: .....já to nepoznal.....já hlava dutá :doh .....no ale taky na koho jiného by to taky bylo že :kol-131: ....ale mě dneska nic nenaštve.....dovolená se blíží.....a zvýšení platu v kapse :kol-75:kol103 ....jupíííííííííííííííííííííííí

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co ta tvoje noha..už úplně v pohodě, a co motor auta..zatím to drží po tý druhý opravě?

Noha už je v pohodě , akorat ten nehet je takovej nedomrdlej :) To uz bude asi na furt akorat sem koukal jak to bridil posral , tak mi proste velde nechtu rozte dalsi nehet ... no tak doufam ze se to nezaniti znova :(

Jinak auto zatim OK - rekl bych ze zase mi srali akorat na hlavu a bylo to prehranim softu kterej ve finale vymenili, takuju porad levnejsi varianty tak nevim .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to na píču. Dneska se na nej proste nemuzes spolehout ze to udela hezky :)

Leda jit na plastiku nehtoveho luzka, pak bude zase peknej a budu moc delat reklamu na plažové žabky ;) Uvidíme no , dokuď starou nezačne brát ten fetish volizovaní prstů u nohy tak to řešit nebudu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...