Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Našel jsem to ještě uložené v PC.Odkaz už nefungoval :palec2:

"Zdravím všechny, někdo tady pořád schání ten stříbrnej čudlík do ručky. Takže jsem na to dneska koukal v práci a stačí si objednat náhradní díl číslo 1j0711323D 2ZZ. Je to na oktávku, ale de i na fabii. Stačí si z toho dílu silou stáhnout již zmíněnej stříbrnej čudlík, dál si sundat černej čudlík v autě (nejlépe dva šroubováky přes hadr) a pak už jen stříbrnej narazit na ručku a je to."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky no jo pondělí po čase byl volnej víkend a dnes se nemužu ani pořádně rozhejbat,celej víkend jenom samy papaní a bumbání,mamka s tátou slavily 40let spolu a trochu to rozjely jako o svatbě,takže byla svíčková,řízečky,sekaná se salátkem koláče a moje tejdení snažení o nejaké to kilo dolů bylo náhle v prdeli. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky no jo pondělí po čase byl volnej víkend a dnes se nemužu ani pořádně rozhejbat,celej víkend jenom samy papaní a bumbání,mamka s tátou slavily 40let spolu a trochu to rozjely jako o svatbě,takže byla svíčková,řízečky,sekaná se salátkem koláče a moje tejdení snažení o nejaké to kilo dolů bylo náhle v prdeli. :D

hele to zní moc krásně taková žranice :palec2: příště napiš tak 2 dny předem a taky bych se stavil :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...