Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

tak to je bezva,byl si dodatečně nominován na výměnu mojich kol :palec2: .........takže ti moc gratuluji :smich: ...a samo že to je zdarma lol

Tak to je čest :smich: ja menim na vsech trech autech doma kola dvakrat do roka a na fabci jsem letos menil no hanba pocitat kdyz sem porad zkousel nejaky kola, jednou bych so to chtel nechat zmerit jestli to nebude rekord :smich:

No tak ted jsem cetl a videl foto jak je treba v Peci po Snezkou no tak tam opravdu nepojedu na letnich resp. spis slickach :smich: a zitra pry ma snezit nejvic a na Snezce pry bylo nebo je -6C :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to koukám :kuk:, že by někdo znal tenhle kout ČR? :smich:

Znam ho opravdu křížem krážem jelikož přítelkyně je odtamtud a mame radi pesi turistiku ale i cyklo tak me tam provedla ceske svycarsko jsme prosli uz cele , jeste jsme meli naplanovane na nemecke strasne a Königstein atd. no musim rict ze moc krasny kraj a vzdy jsem se tam moc rad vracel asi se k sobe vratime a budu tam zase jezdit tak klidne muzeme dat i srazik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znam ho opravdu křížem krážem jelikož přítelkyně je odtamtud a mame radi pesi turistiku ale i cyklo tak me tam provedla ceske svycarsko jsme prosli uz cele , jeste jsme meli naplanovane na nemecke strasne a Königstein atd. no musim rict ze moc krasny kraj a vzdy jsem se tam moc rad vracel asi se k sobe vratime a budu tam zase jezdit tak klidne muzeme dat i srazik :)

Tak sraz určitě dát můžem, i když asi někdo jinej poblíž už není :smich: Tak příroda krásná, ale jinak díra po granátu :smich: Königstein je moc pěknej :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tada mít prašule tak bych ty kola vzal:http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=75935&hl=

Tak muzes vzit ty moje na zimu za 8tis lol

Ja premyslim ze bych ty moje dal na zimu ale retezy mam nan rozmer 185/60 14 tak to asi parada a anvic na alu retezy nedam pokud se nejdena o rtezy typu snowcat atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sraz určitě dát můžem, i když asi někdo jinej poblíž už není :smich: Tak příroda krásná, ale jinak díra po granátu :smich: Königstein je moc pěknej :palec2:

Ne opravdu me se to tam libi chvilema jsme premysleli ze bychom tam postavili, ale z praci je to spatny :( jinak me fascineuje nejenta priroda ale i historie tam a vubec to vsechno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...