Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Nez prdel mi to pripoimelo pindika teda :smich::smich:

U cas snezi jo? No to je spatna zprava ale proste ja neprezuju i kdyby trakare padaly az po skdoahome srazu lol

Ja koukam na www.ceskehory.cz a checkuju webkamery a pec pod snezkou me prekvapilo jak to tam napadlo ale ve Spindlu je to docela ok jen na strechcach trosku snehu lezi lol to by letni zvladly

tak to jsem zvědav jestli to na letních tak dlouho vydržíš, tady to hned taje, takže sníh žádnej, ale sněží :feve:

Editováno: , autor: baris
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo se boji nesmi na hory lol

Ale jakmile bude 1.listopad tak uz zimaky tam budou prehazu kola a jede se dal, nejsem jeden s tech strelcu co jeuzdi v zime na sjetych letnich gumach :aggressive:lol

Aha ale stejne uz teda tam musi byt skara chladno kdyz uz je snih i kdyz presto ze taje

tj, nechápu lidi co jezdí v zimě na letních :aggressive:

no je tu 1,5 stupně, takže skoro zima :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to zní taky lákavě :smich:

To me tam trosku zklamalo u vas, ale alespon jsem od toho uchranen, ze tam nikde neni Mekac ani KFC, nejblize az v Libreci vid nebo i nekde v Nemecku?

To kdyz totok neni tak nekam ruzne na pizzu nebo podobny veci ja jsem na jidlo hrozny zas moc toho nejim a tak vybiram lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To me tam trosku zklamalo u vas, ale alespon jsem od toho uchranen, ze tam nikde neni Mekac ani KFC, nejblize az v Libreci vid nebo i nekde v Nemecku?

To kdyz totok neni tak nekam ruzne na pizzu nebo podobny veci ja jsem na jidlo hrozny zas moc toho nejim a tak vybiram lol

to jo no, ale mě to moc navadí, my si rači zajdem do picérky nebo do restauračky. No v německu by se něco našlo, ale zas ceny tam nebudou moc příjemný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...