Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

áááá náš vůdce je tu, zadr Marku

ty voe ráca ty určitě dřeš jak šroub...šroubek...mikrošroubeček :smich: jináč plácačkama hrát tenis můžeme, ale na TV se nemůžem ani "nechtěně" mrknout ;)

a to sem chtěl jít k policii.....no ještě že sem nebyl na vojně a nevzali mě.... :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marku: nepíše se pí.a, ale píČa - tady jsi v hospodě :smich:

Ráca: no buď rád, na tuhle práci u fy "i ty buď v práci o svátku zadarmo" musíš mít žaludek a koule :smich:

já taky nebyl na vojně, byl jsem odvedenej, ale když jsem měl nastoupit, zrušily ji a já nastoupil k PČR :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak budeme dělat že tu není...hmmm, vlastně žádná změna :smich:

tak jak budete trávit večír?...práce?...doma? já mám volno, tak půjdu na hokej mrknout s kamarádama do hospůdky :palec2:

nejspíš doma u TV....s herečkou...vlastaně ne ,ta bude vedle, dávaj ordinaci v růžovce :help:

a já vím kde bude raca.....v prácííííííííííííííí :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejspíš doma u TV....s herečkou...vlastaně ne ,ta bude vedle, dávaj ordinaci v růžovce :help:

a já vím kde bude raca.....v prácííííííííííííííí :smich::smich::smich:

ordinaci?...upřímnou soustrast :feve::smich:

no, jo málem bych zapoměl že ráca maká....vlastně já nezapoměl lol

Ráca: ber to jako škodolibou poznámku :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 no, jo málem bych zapoměl že ráca maká....vlastně já nezapoměl lol

Ráca: ber to jako škodolibou poznámku :p

grrrrrrrr...ted sem sice dokoukal na netu kanadu ale sem zvědavej jestli pujdou i naši

Hoši dneska jsem dostal od šéfa Tullamore Dew - irish whiskey.......................můžu nalejt?

a něco normalního nemáš???.... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marku: počkej až ti zbylou TV zabere dítko a pustí tvý oblíbený Teletubies....myslím že jedna flaška Tulamorky ti bude málo lol:smich:

- jináč whisky pěkně s kolou a kolečkem banánu :palec2:

Ty barbare...whisku s kolou :help: ...to je zvěrstvo :kuk: ..hezky pěkně čistou :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...