Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Nazdárek lami :) ....tak po odzkoušení nového NTB s W7 mohu říci, že W7 je lepší dokonalajší verze Vist........přijde mi to jako , že Visty byly jen přechodovej článek mezi XP a W7....mají spolu hodně společnýho....Visty a W7.......kdo jel pouze v XP a nikdy Visty neviděl, tak ten přechod je malinko chaotickej........ale po pár kliknutích se dá do toho dostat.......mě to moc nepřekvapilo....páš Visty znám :)......

Jo a mám W7 profesionál...jediný co mě překvapilo, byl přechod z ofiice 2003 na office 2007 :) ..... ale já to zmáknu nebojte :) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek lami :) ....tak po odzkoušení nového NTB s W7 mohu říci, že W7 je lepší dokonalajší verze Vist........přijde mi to jako , že Visty byly jen přechodovej článek mezi XP a W7....mají spolu hodně společnýho....Visty a W7.......kdo jel pouze v XP a nikdy Visty neviděl, tak ten přechod je malinko chaotickej........ale po pár kliknutích se dá do toho dostat.......mě to moc nepřekvapilo....páš Visty znám :)......

Jo a mám W7 profesionál...jediný co mě překvapilo, byl přechod z ofiice 2003 na office 2007 :) ..... ale já to zmáknu nebojte :) :) :)

Mno nevim já mam w7 už asi 2 měsíce a jsem spokojen .. takže mi to příjde,že jsi seděl na brzdě :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...